Sayfa 530/773 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. tek fiyatta illa düşecek diye kesin hüküm yanıltıcı olur . sonuçta kıytırıktan bi şirket bi petkim ereğli soda değil ( gerçi onlarında durumu facia ) bilanço süpriz olmaz . 2019 da ki yatırım faaliyeti karı olmayacaktır . O nedenle 2019 dan düşük olacaktır. Piyasa zaten bunu satın almadı bilançoda eşek ölüsü gibi belirtildi zati Özetle tek fiyatta gitmez demek mantıklı değil tahta yapıcının beklentisi ile alakalı ya sa manüplatif harekete açık halde olacağı kesin

2. Amaç bir iki kademede gidip gelerek para kazanmak değil zaten i kademeyi de alsat komisyonuna gidiyordur.amac bence biktirmak.amaclarina ulaştılar ben bıktım.hacim artarsa satacam iki yılımı yedi..........

3. Şu klimasanı gördükçe hep kötü oluyorum ya bi hisse nasıl gider dersi veriyor 4 liradan 14.5 liraya 4 ayda geldi safkar da hala 1.7 lere tutunmaya çalışıyor baktım onda da iş yatırım en yüksek saklama oranına sahip belki safkarın zamanı gelmedi diyorum ama bu kadar da insanların sabrıyla da oynanmaz kardeşim ya herro ya merro birşeyler yapın bı nedir ya bir iki kuruşa alım satım var çoğu satımlar zararına sırf hacim olsun diye kemal kardeş okyanusu geçtin derede boğulma bence ama karar yine de senin içimde kalmasın dedim yazdım yatırım tavsiyesi değildir...

4. Ne diyeceğimi bilemiyorum.4 Kasım'da bir ayrı muamma.40bin zararla bekliyorum.hacimde yok.olsa kesin yazardım satisa

5.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ne diyeceğimi bilemiyorum.4 Kasım'da bir ayrı muamma.40bin zararla bekliyorum.hacimde yok.olsa kesin yazardım satisa
    Ben de senin gibiyim kardeş ama dediğim gibi bundan daha kötüsünü gördük ve bugün gördüğüm kadarıyla bi panik satışı yok 4 kasıma normal bi gün gibi hazırlanıyor büyükler hacim için al sat yapıyorlar ve bugün iş yatırım ortalıkta yok ne almış ne satmış hayırlısı bakalım yatırım tavsiyesi değildir ....

6. Eyvallah.isin rast gitsin.cok destek oluyorsun.

7. ali61 büyükler için değişiklik yok ki zaten değişiklik sığ küçük tahtalar için zaten bence bu yetersiz gelecek

8. Bugünkü oyuncu a kapital 172bin almış 166bin satmış.digerlerinin çoğu aldığını satmamis bile.

Sayfa 530/773 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •