Sayfa 531/773 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bu hisseyi almak için ne zaman emir vermemiz gerekiyor... Ya nasib almayı düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by faze Yazıyı Oku
    Bu hisseyi almak için ne zaman emir vermemiz gerekiyor... Ya nasib almayı düşünüyorum
    https://www.borsaistanbul.com/duyuru...islem-esaslari

Linke tıklayarak GİP’te Uygulanacak Seans Akış Çizelgesinden inceleyebilir siniz.

3. yeni süreçte her saat satamayınca daha aşağılara gidecek kademeler eksi piyasada tabandan işlem görmesi mümkün

4.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    yeni süreçte her saat satamayınca daha aşağılara gidecek kademeler eksi piyasada tabandan işlem görmesi mümkün
    Anlaşıldı borsa atıdayken hisseyi düşüren patron ve spek borsa ekside iken hisseyi diplere çekecek ve bunu hacimsiz yapacak şu hisseden kurtulayım bi daha yüzüne bakarsam ne olayım gerçi bu kafayla yılbaşına kadar kimse yüzüne bakmaz bu hissenin yatırım tavsiyesi değildir...

5. tam tersi de mümkün tavan tavan da gidebilir . Tek gerçek var sürekli müzayede ile olmayacak bu işlemler 2020 de gip çıkar ve eski düzene geri döner

6.  Alıntı Originally Posted by Rowing Yazıyı Oku
    tam tersi de mümkün tavan tavan da gidebilir . Tek gerçek var sürekli müzayede ile olmayacak bu işlemler 2020 de gip çıkar ve eski düzene geri döner
    İhale, satın almalar, bilanço derken böyle bir işlemle hisse taclandirildi

7. SPK küçük yatırımcıyı mı korudu şimdi bugün taban yarın taban hem de hacimsiz bu korumayı borsaya girerken yapacaksın patron küçük yatırımcının parasıyla borç ödemeden önce şirket almadan önce kimi korudun şimdi SPK yatırım tavsiyesi değildir...

8. Uyarı veriyor gün sonu işlemleri için vb alamıyorum nedeni ne olabilir

Sayfa 531/773 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •