Sayfa 532/773 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,249 - 4,256 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

Klimasanı görünce yatırımcısına yazık denir ,,, yazık,,,

2. Her gün böyle yüzde 4 gerilerse yılbaşına 1 liranın altına düşer sonra ne yaparsan yap bi cacık olmaz bu hisseden bi de bugün borsa yüzde iki artıda neredeyse borsa yarın ekside olsun taban hisse SPK şimdi kimi korudun yine patronu korudun adamın maliyeti sıfır zaten olan küçük yatırımcıya oldu yine yatırım tavsiyesi değildir....

3.  Alıntı Originally Posted by borsa yatırımcısı Yazıyı Oku
    Haftaya 1.15 ve 1.20 arasından alırsan maliyeti biraz aşağı çekersin kemal kardeş pazartesiden itibaren hacimsiz bir düşüş göreceğiz
    Öngörülerinizden yararlanalim 👍

4. sürekli müzayede olmadığı için emir toplama saati geçmiş ise alamazsınz . 1.62 162 bin alım gelmiş

5.  Alıntı Originally Posted by tekin67 Yazıyı Oku
    Bir senedir hiç bir olumlu habere tepki vermeyen bu sünepe kağıt taydım, hemen hemen kafa kafaya bu gün hepsini sattım. Nedeni ise 4 kasım da tek fiyat uygulamasına geçildiğinde kağıdın başına ne geleceği belli. Benim senaryom Rus çocukları 4 kasıma kadar sattıklarını satıp aşağılardan tekrar mal toplayacaklar ta ki ana pazar muhabbetine kadar.
    Kesinlikle YTD değil.
    Arkadaşlar bu uyarıyı 10 gün önce yaptım başka arkadaşlarda yaptı diğer gibteki kağıtların aksine 1.7xx lerden satım fırsatı da verdi kağıttan çok mu beklentiniz var satın 1,7xx lerden alın 1 lerden. Bu inişi borsa +2 den yapıyorsa - de ne yapar onu bilemiyorum.

6. Spk bu kararla babaların ekmeğine yağ sürdü. Yüzlerce safkar yatırımcısı ne yapacak şimdi. Dipsiz kuyuya döndü kağıt.Yatırımcının lehine alınır bu karar aleyhine değil. Kararlar geriye Yürümez. Ama bu borsada herşeye hazırlıklı olunmalı. Ytd

7. Boyları 3-5cm olan ve tek tek bakıldığında önemsizmis gibi görünen kriller balinalari besler.isin açıkçası balinaların tek besin kaynagidir

8. 160 kademe hergun 8 kademe azalırsa .20 iş günü sonra dükkanı kapatırız.

Sayfa 532/773 İlkİlk ... 32432482522530531532533534542582632 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •