Sayfa 540/773 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Alan ilk üç : Deniz, İş, Vakıf
    Satan ilk üç : Garan, Gedik, Diğer

04 Kasımdan bu yana devam eden tek fiyat uygulamasındaki en yüksek hacmi 696K ile bugün yaptık.

2.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Bence sirket islem gorecegi pazardan ziyade cok daha uygun maliyetli finansman saglamak amaciyla halka acildi..gerisini cok dusunduklerini dusunmuyorum
    Ayrica burada gip sip ana pazar vb olaylarina cok takiliyorsunuz..esas olan sirketin bilancosu mali tablolari degil midir?
    Sipte islem goren ve gunde 4 defa anlik fiyat gecen merit e bakiniz..bulundugu pazari umursamadan bilancosundan dolayi katladi..
    Yani sirket isini duZgun yapsin,gerisi zaten kendiliginden gelir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    10 numara yorum tebrikler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Borsa düzeltme yaparken ne kadar düşeceksin acaba lanet kağıt patron bundan daha iyi bı ortam olurmu ya düşük hacimle yükselt kağıdı bak dün kaç kişi sattı satan çoğunlukla küçük yatırımcı idi ben anlamıyorum derdiniz ne senede bı bedelsiz verip millete her sene hisse kakalamak mi yaptığınız işin karşılığını verin az bir ay oldu bu sisteme geceli 4 kuruş artmış bir ayda borsa kaç yılın rekorunu kırdı yarın düzeltme yapınca bu hisse tepetaklak Allah'tan yüzde 10 düşecek en fazla ben herşeyi anlıyorum bu yuzbinlerce lotu olanları anlamıyorum benim yüzde 40 zararım onların yüzde 20 bile olsa hesap bile edemiyorum neyi bekliyorlar anlamıyorum şimdi iki hafta bu 10 kurus yaptıkları karı satarak düşürürler bu kafayla bu hisseden hiçbir şey olmaz ne hacim ne birşey SPK ne iş yapar böyle herşeyi speklerin eline verdiniz zaten çoğu patron borç ödemek için borsaya açılıyor milletten para toplayıp borç ödüyorlar karları da yatırım adı altında şirket al eee yatırımcı sürünsün yılbaşından sonra da yapıştır bi bedelsiz oldu bitti ... Yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Borsa düzeltme yaparken ne kadar düşeceksin acaba lanet kağıt patron bundan daha iyi bı ortam olurmu ya düşük hacimle yükselt kağıdı bak dün kaç kişi sattı satan çoğunlukla küçük yatırımcı idi ben anlamıyorum derdiniz ne senede bı bedelsiz verip millete her sene hisse kakalamak mi yaptığınız işin karşılığını verin az bir ay oldu bu sisteme geceli 4 kuruş artmış bir ayda borsa kaç yılın rekorunu kırdı yarın düzeltme yapınca bu hisse tepetaklak Allah'tan yüzde 10 düşecek en fazla ben herşeyi anlıyorum bu yuzbinlerce lotu olanları anlamıyorum benim yüzde 40 zararım onların yüzde 20 bile olsa hesap bile edemiyorum neyi bekliyorlar anlamıyorum şimdi iki hafta bu 10 kurus yaptıkları karı satarak düşürürler bu kafayla bu hisseden hiçbir şey olmaz ne hacim ne birşey SPK ne iş yapar böyle herşeyi speklerin eline verdiniz zaten çoğu patron borç ödemek için borsaya açılıyor milletten para toplayıp borç ödüyorlar karları da yatırım adı altında şirket al eee yatırımcı sürünsün yılbaşından sonra da yapıştır bi bedelsiz oldu bitti ... Yatırım tavsiyesi değildir...
    Kardeş borsada bıktırmadan uçan kağıt görmedim ama bu kağıdı fazla bilmiyorum Daha yolun başındaysa temeli sağlamsa illa ekmek yedirir ama şirketin geleceğini okumak önemli. Vaktiyle isdmr de böyleydi şimdi bir bakmak lazım nerelere gelmiş. Ama soru şu: acaba şirket gelecek vaadediyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by rslndmrl Yazıyı Oku
    Kardeş borsada bıktırmadan uçan kağıt görmedim ama bu kağıdı fazla bilmiyorum Daha yolun başındaysa temeli sağlamsa illa ekmek yedirir ama şirketin geleceğini okumak önemli. Vaktiyle isdmr de böyleydi şimdi bir bakmak lazım nerelere gelmiş. Ama soru şu: acaba şirket gelecek vaadediyor mu?
    Safkara japonya dan bir heyet geldiği yazılmış.hayrolsun bakalım

6. Biraz araştırdım.oyle bir durum bulamadım.millet neyle uğraşıyor

7. Teknik ten anlamam ama temel i iyi, karlılık arttığı sürece ki bu 12 aylıkta bunu göreceğiz. Ciro da da %50 artış var. Tahminim 20 milyon TL de kar yapar, bu durumda en az %50 ucuz diyebiliriz.

Alıntı Originally Posted by haldun35 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]

Aynı dalga sayımının 1nci E dalgası muhtemel yapısı
    14 Ekim’de (sayfa 515) yapılan E dalgası analizin, 1nci ve 2nci olası dalga yapıları verilmişti. Gelinen bu süreçte 1nci dalga kalıbı gerçekleşiyor diye yorumlanabilir. Söz konusu analizde de belirtildiği gibi hisse, 16 Ekim’de en düşük 1.55 seviyesine görerek 1.54 fiyat seviyesinin altına görmemiştir.(Grafikte bir alt dereceli (a) olarak etiketlenen dalga.)

Sayfa 540/773 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •