Sayfa 547/773 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,369 - 4,376 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    hayret hareket etmiş elimde yok ama bu şirket neden böyle oldu daha önce sordum cevap alamadım şirketin yaptığı iş rakibi pek yok sanırım ama sürünüyor resmen borçmu çok batık mı izmir şirketleri neden se hep böyle ya çok güzel eggen egegübre gibi yada alyağ ve bu benzerleri ile çok kötü benim çok param olsa bu şirketi ya satın alır adam ederim yada hisselerini toplarım ama bir lot bile yok
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. 30 mio konusu, son 1 yılın ortalaması ise son 2 haftada cok zor..

3. Evet sanki öyle bir durumda var . Bir yıllık ortama baz alınırsa 2.25- 2.30 kurtarmaz.3 kusurleri görmesi gerekecek.

4. Hizli basladi. Bakalim 1.7xx lara donecek miyiz bugun??? Burada alis ve satis kademelerindeki oncelik normal muzayedekinde ki gibi degil arkadaslar. Bunu sorgulayan veya bilen var mi aramizda?

5. Yok arkadaş bu hisseye yön veren kişi küçük yatırımcı düşmanı ayrıca borsa düşmanı bugün benim son günün isterse 10 katına çıksın zannetmiyorum çıkacağını da dün yüzde 10 artıya geçirmeyen bugün yüzde 10 eksiye getirir bu kafa var onlarda küçük yatirimcinin elindekini zararına alayım da nasıl alırsam alayım bunların gib derdi falan da yok gelecek ay yine yüksek kar açıklar Nisan da ufak bı temettü yüzde yirmi bedelsiz bı de o yüksek karla bı şirkete ortak olur yani o kârı hissedarlar yine görmez kısacası bu hisseden bı cacık olmaz benim gözümde yatırım tavsiyesi değildir....

6. 2 lira da mayın var sanki kaç oldu üzerine çıkınca sanki patlayacak yada uzaya gidecek kağıt milletle dalga geçiyorlar resmen bak klimasana 6 ayda 4 liradan 20 liraya çıktı pkart 2.2 den 9.8 e çıktı daha niceleri var bunlar yakın örnek şimdi çıkacak birileri diyecek yok şirket değeri bir mi yok bilmem ne bu şirketin hikayesi yok arkadaş başka birşey değil patronu aç gözlü sadece ben kazanayım derdinde en büyük kozu hisse satmak hisseyi iyi bı yere getireyim derdi yok inşallah ben yanilirim yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    2 lira da mayın var sanki kaç oldu üzerine çıkınca sanki patlayacak yada uzaya gidecek kağıt milletle dalga geçiyorlar resmen bak klimasana 6 ayda 4 liradan 20 liraya çıktı pkart 2.2 den 9.8 e çıktı daha niceleri var bunlar yakın örnek şimdi çıkacak birileri diyecek yok şirket değeri bir mi yok bilmem ne bu şirketin hikayesi yok arkadaş başka birşey değil patronu aç gözlü sadece ben kazanayım derdinde en büyük kozu hisse satmak hisseyi iyi bı yere getireyim derdi yok inşallah ben yanilirim yatırım tavsiyesi değildir...
    Dertleri gibten cikmaksa yıllık ortalama baz alınacak ve muhakkak 3 un üzerinde olmalı.ama gibten çıkmayan çıkamayan hisselerde mevcut tabi ki

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Dertleri gibten cikmaksa yıllık ortalama baz alınacak ve muhakkak 3 un üzerinde olmalı.ama gibten çıkmayan çıkamayan hisselerde mevcut tabi ki
    Bu sistem hoşlarına gitti zaten taban veya tavan olmuyordu hissede biktirip alayım yüzde yirmi kar edince yüksekten satayım oh ne ala SPK da uyusun ne güzel dünya yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 547/773 İlkİlk ... 47447497537545546547548549557597647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •