Sayfa 548/773 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,377 - 4,384 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Evet bugün yüzde 10 ekside belli etti cuma cuma küfür etmeyeceğim Allah'a havale ediyorum

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Dertleri gibten cikmaksa yıllık ortalama baz alınacak ve muhakkak 3 un üzerinde olmalı.ama gibten çıkmayan çıkamayan hisselerde mevcut tabi ki
    Oyle bir dertleri olmadigi belli. Bu agirlikli ortalama nasil hesaplaniyor ona da bakmak gerekli. Bendeki sikinti GIP deki hisseler nasil satilir. Nasil alinir. Mesela dun 17.55 fiyati ile bu hisse bugune nasil baslayacagini belli etti. Ama bugun ku ilk fiyati bilmiyoruz. Ikinci gongta 188 satista. Biz KY olarak bu hissede oncelik siralama bilmiyoruz. Mesela simdi 183 e 40k satis yazsak 10.55 de satabilir miyiz? Kaca satabiliriz? Dun 1.99 goren hisseyi kim 1.83 e satis yazar??

Kurbanlik koyun gibi bekliyoruz.

3. 100 bin hacimle 7 kuruş düşürdü adam uyu spk uyu küçük yatirimcinin elini kolunu bağladın ne olduğunu goremiyoruz illa yüzde 10 ekside mi satış koyalım hisseyi satmak için kime çalışıyorsunuz speklere mi ben anlamadım ki spek ve patron bu sistemden niye çıksın ki herşey adamların elinde kendileri çalıp kendileri oynuyor dün 1 milyon hacimle yükselttiği ve çoğunu küçük yatirimcinin aldığı hisseyi bugün 300 bin satışla yüzde 10 eksiye dusurecekler ne ala yüzde yirmi kar cepte bunun neresi küçük yatırımcıyı korumak diğer türlü en azından stop koyardım 5 kuruş aşağısına emir verir satardik bu sistemde koyun gibi bekliyoruz yatırım tavsiyesi değildir...

4.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    100 bin hacimle 7 kuruş düşürdü adam uyu spk uyu küçük yatirimcinin elini kolunu bağladın ne olduğunu goremiyoruz illa yüzde 10 ekside mi satış koyalım hisseyi satmak için kime çalışıyorsunuz speklere mi ben anlamadım ki spek ve patron bu sistemden niye çıksın ki herşey adamların elinde kendileri çalıp kendileri oynuyor dün 1 milyon hacimle yükselttiği ve çoğunu küçük yatirimcinin aldığı hisseyi bugün 300 bin satışla yüzde 10 eksiye dusurecekler ne ala yüzde yirmi kar cepte bunun neresi küçük yatırımcıyı korumak diğer türlü en azından stop koyardım 5 kuruş aşağısına emir verir satardik bu sistemde koyun gibi bekliyoruz yatırım tavsiyesi değildir...
    Evet anlatmak istedigim bu. Mevcut uygulama kesinlikle bir soygun..

5. Daralan grafikte bu iki günlük hareketi saymazsak 1.64 e kadar inmesi daha sağlıklı olacakti.simdi mükemmel (!), grafigimizde bozuldu.saklama oranlarina baktım kimsenin arttırdığını goremedim.bilakis iş yatırım 67 bin elden çıkarmış.ben en az 4-6 TL araligindan önce elden cikarmayacagim. İki yıllık kaybını göz önünde bulundurarak inmesi halinde biraz daha alirim. Zamanında 14bin lotla çıkmadım.70 bine dayandım.ama cesaret edip alsat yapsaydım şimdi çoktan artidaydik. Bu arada dün 1 milyon lot. El değiştirdi.cogu kişi kafadan -7 zararda onlarda el kol kessin tabanı da görürüz.

6. 83-86 araligindan döner belki

Alıntı Originally Posted by bilgesude Yazıyı Oku
    Ben yarın beklediğim gibi olursa 20 lotu da verir. GAP ı beklerim.
    30 u benimdi.

Kapitalist sistemin özü olan sermaye her zaman kazanacağı yöne doğru akmak ister. Din, iman, ülke, millet, ırk, soy, sop, cinsiyet ayrımı yapmaz. Namusu yoktur. Her türlü manevi ve etik değerden soyutlanmıştır. NOKTA.

Bunu bilip buna göre yatırım tercihi yapmalı herkes. Seçimleri siz yapıyorsanız, sizin yerinize başkası al sat yapmıyorsa, kaybettiklerinizden başkasını değil her zaman kendinizi sorumlu tutun.

Çünkü o fiyatta alan, yükseldiğinde daha da gider deyip satmayan, yeri geldiğinde stop-loss uygulayamayan, teknik ve temel analiz bilgisi ol(an)mayan da siz olmalısınız. Başkası değil.

Sayfa 548/773 İlkİlk ... 48448498538546547548549550558598648 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •