Sayfa 552/773 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by recepkarapinar Yazıyı Oku
    1.97 kapatti
    Bilanco Şubat başı gibi gelir.o vakte kadar çok hareketli geçecek .bence bu olumlu.gerek gib gerekse bilancoyu iyi fiyatlar sanki.

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bilanco Şubat başı gibi gelir.o vakte kadar çok hareketli geçecek .bence bu olumlu.gerek gib gerekse bilancoyu iyi fiyatlar sanki.
    Sirket gib icin zamani gelince basvuruyu yapacakmis insallah iyi olur hisseden ziyade evlat oldu safkar yurumeye basladi😊 2 senedir elimizde

3. Aynen bende 2.gun aldım.hareketlerini 24 ayda ezberledim.normalde Aralık sonu başlardı harekete.ayrica gib ten çıkma yada cikamama olayı hareket getirip süreci öne çekti sanki.satmadim bilakis iki yılda tüm birikimi tek hisseye yatırdım.Allah yüzümüze baktı da zarar oldugum durumda ihtiyac duymadık ta .satmadik.bu arada ortamalayi düşürdüm.iki sene daha beklerim gibi.cok örnekler var aklın almadığı aralığa çıkan.kismetse yaşarız.olmadi bir sene daha alirim.bakariz duruma.
    Siz investing te de yazıyorsunuz.hala.beni admin yasakladı.sadece okuyorum oraları.kimler vardı kimler.eskilerden 3-5 kisi kaldık.selametle kalin

4. İki gündür iş yatırım satısta.eskien olsa bilanço açıklanıncaya kadar toplardi. Ortada bir şey dönüyor ama biz anlamayız.gedik bir hırsla girdi baktı olmuyor 1 milyona kadar düşürdü elindekini.vs vs vs

Duhul
    Sep 2019
    İkamet
    Söke/ at moment in Ankara
    Gönderi
    26
     Alıntı Originally Posted by bilgesude Yazıyı Oku
    Haldun, foruma bi daha grafik felan koyma. Spek seni mi takip ediyor ne! 1.88 212 bin lotu kim verdi ya.
    Akşam menüde portakal suyulu kereviz, havuç, rodos kabaklı yemek. Yanında ökügözü şarap.

Üç günün sonunda da reçel hazır.
    Hocam bu ne yahu. hepsi bir arada mı olur! hisse senedi, bergamot, öküzgözü, kereviz hem de organik. Gıptayla bakmamak ne mümkün. ah efem şimdi ege'de olmak vardı.

https://www.youtube.com/watch?v=rb9iUUHXsyI

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Aynen bende 2.gun aldım.hareketlerini 24 ayda ezberledim.normalde Aralık sonu başlardı harekete.ayrica gib ten çıkma yada cikamama olayı hareket getirip süreci öne çekti sanki.satmadim bilakis iki yılda tüm birikimi tek hisseye yatırdım.Allah yüzümüze baktı da zarar oldugum durumda ihtiyac duymadık ta .satmadik.bu arada ortamalayi düşürdüm.iki sene daha beklerim gibi.cok örnekler var aklın almadığı aralığa çıkan.kismetse yaşarız.olmadi bir sene daha alirim.bakariz duruma.
    Siz investing te de yazıyorsunuz.hala.beni admin yasakladı.sadece okuyorum oraları.kimler vardı kimler.eskilerden 3-5 kisi kaldık.selametle kalin
    Hayirlisi insallah iyi yerlere geliriz hep beraber. Aynen arada yardiriyorum orada su ana kadar engel olmadi bana 😊

7.  Alıntı Originally Posted by bilgesude Yazıyı Oku
    1,928 Ortalama fiyat ile tamamı verildi. Teşekkürler Borsa İYE si. Ben hareketin devamında iyimserim.
    Siz sattım yazmistiniz.Yeniden aldınız galiba.

8.  Alıntı Originally Posted by recepkarapinar Yazıyı Oku
    Hayirlisi insallah iyi yerlere geliriz hep beraber. Aynen arada yardiriyorum orada su ana kadar engel olmadi bana 😊
    Twitter de biri şirketle görüşmüş.sartlari saglayamadiklarini söylemişler.ne iş tır.biri diyor konuştum.basvuru yapılacak deniyor.biri de yok diyor. Sanırım.birileri ortalığı bulandirmaya çalışıyor.
    Yakında çıkar kokusu

Sayfa 552/773 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •