Sayfa 559/773 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ali61 den ses yok.satip çıkmış olmasın sakın..bir ses ver usdat
    Yok kardeş satmadım ne kadar sinirlensem de daha maliyetine gelmedi benim sizin gibi maliyet dusuremedim hayırlısı arti yazmadıkça satmamayi düşünüyorum mevlam izin verirse

2. İnşallah.subata kadar oldukça umutluyum

3. İlk defa isim rast gitti bugün.herhalde 6 kez farklı fiyattan almisimdir. hep indi.bugün inersede iner 2.00 dan da alacağım dedim.aldim dönüş yaptı.Allah Allah.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    İlk defa isim rast gitti bugün.herhalde 6 kez farklı fiyattan almisimdir. hep indi.bugün inersede iner 2.00 dan da alacağım dedim.aldim dönüş yaptı.Allah Allah.
    Senin ve doğal olarak hepimizin ilk günlerden bekleyenlerin işi rast gitsin kardeş o kadar dua ettik gerçek manasıyla şirkete ortak olduk hayırlısı mevlam ne eylerse güzel eyler bize de sabri öğretti

5.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Senin ve doğal olarak hepimizin ilk günlerden bekleyenlerin işi rast gitsin kardeş o kadar dua ettik gerçek manasıyla şirkete ortak olduk hayırlısı mevlam ne eylerse güzel eyler bize de sabri öğretti
    Yanlış anlaşılmasın herkesin işi rast gitsin

6. Arkadaşlar diğer platforma bakınız.safkar yetkilisi arayan bir arkadaşa durumu izah etmiş.

7. Garanti yatirim tahtada alici oldukca fazla heyecan yapmaya gerek var mi?!?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by bilgesude Yazıyı Oku
    yavru+yavru 5.375 lot. benden buraya kadar.
    düşüş bittimi şimdi 2 den döndükmü oluyor bu. hava birden dönmüş forumda. haldun arkadaş ne düşünüyo acaba

Sayfa 559/773 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •