Sayfa 581/773 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,641 - 4,648 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. bugünden sonra fiyata değil kap haberlerine bakacağız...
    Gipten ve dipten kurtulması için temenni edeceğiz...
    Savunma sanayicilerinden sipariş haberleri..
    Temsanın üretime dönüşünün sinerjisi..
    Yerli otonun olası siparişleri...
    ....
    Teselli ikramiyelerimiz olsun..
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

Alıntı Originally Posted by AliUyanık Yazıyı Oku
    Kemal45 bey sağolsun bene emilgudea ile tanıştırdı. Adam ta ağustos ayında şubattaki 120 binden başlayan düşüşü üstelik zaman vererek grafikle yazmış çizmiş. O vakitler adama acayip saldırmışlar okudukça sirius denen arkadaş sayesinde bugünkü irtibatı kurdum. İnsanları iyi tanırım bilgesude esnaflıkta insan zarrafı oluyon. Heryerde olduğu gibi laf yetiştirinler lafazanlar pek çok. Beyim ben ensesi kalın biri değilim. Sen kendi işine bak. Allah sene daha çok daha çok çok çok versin.
    Bilgesuda dün caferlideydim
    Bir insan kendisi ne ise, karşısındakini de öyle bilir. Nazar-ı dikkate almaya değmez.

Valla bu yaşta kabul ederlerse, baharda ben bir fiil çalışırım. Toprak insanın kibrini alır.

Ali Bey, türkü’ nin hikâyesini sormak haddime düşmez. Bildiğinizden eminim.

https://www.youtube.com/watch?v=Ufgk6qHzmsA

3. Hissenin gidisatiyla ilgili bilgi verebilecek var mı acaba.1.91 den dönüş olur mu.

4. Topikte cok orjinal kimsayal kullananlar var;degisik kafa yasiyorlar..belki onlarin fikri vardir???

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ben hala aliyorum kardesim isteyen satsin satmak en kolayi bu kagidi ama is almaya gelince ne kadar hizli yukseldini goreceksiniz ben her an sirketden siparis haberi bekliyorum 6 ay oldu hic kap yok 2 gundur piyasada keriz sirkeliyolar cogu kucuk tahdalar dip oldu cok malda yakalanan abiler buldu yerde buldugu yere mal satiyo beklentisi olmayan piyasa degeri yuksek kagitlarda yakalananlarin allah yardimcisi olsun endeks 100 binin altina gelse benim burda kisa vadeli hedefim 3 tl

Duhul
    Sep 2019
    İkamet
    Söke/ at moment in Ankara
    Gönderi
    26
     Alıntı Originally Posted by bilgesude Yazıyı Oku
    Bir insan kendisi ne ise, karşısındakini de öyle bilir. Nazar-ı dikkate almaya değmez.

Valla bu yaşta kabul ederlerse, baharda ben bir fiil çalışırım. Toprak insanın kibrini alır.

Ali Bey, türkü’ nin hikâyesini sormak haddime düşmez. Bildiğinizden eminim.

https://www.youtube.com/watch?v=Ufgk6qHzmsA
    Ankara nın soğuk, karlı gecesinde sabah 3 e kadar sınava hazırlan
    Kimyasal Antoine Lavoisier Her ne kadar modern kimyanın babası olarak bilinir ise de, aynı zamanda fizikçi olan meslektaşım Robert Boyle favorimdir.

Would it happen one day?
    Könnte es eines Tages passieren?
    sag bitte ja! Please say yes!
    https://www.youtube.com/watch?v=YhRYHXbtIvs

Duhul
    Sep 2019
    İkamet
    Söke/ at moment in Ankara
    Gönderi
    26
    Koltukları ısıtmalı son model bir arabayla sınava götürülüyorum. Buradan bakınca sizler ve o büyük dertleriniz birer ufak detay gibi görünüyorsunuz. Zenginler haklı valla.

8. Sizin nereye hangi sekilde seyahat ettiginiz buradaki hicbir safkr yatirimcisinin umrunda degil..sirket ile ilgili bir paylasim var mi diye topige geliyoruz,birbirinden alakasiz iletiler..

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 581/773 İlkİlk ... 81481531571579580581582583591631681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •