Sayfa 584/773 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,665 - 4,672 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Arkadaslar suan 2,22 olmadan da sartlari sagliyor.

Sizlere daha once bir yatirimci arkadasin sirkete attigi emaili paylasmak isiyorum.

Sartlar ve sirketin niyetini oradan rahatca okuyabilirsiniz.

E mail buradan mi paylasacaksiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    E mail buradan mi paylasacaksiniz.
    Kemal bey ekran goruntusunu paylastim, alinti yaptiginiz yazimda mevcut.

3. Sadece yazdıklarımız görünüyor.bir ek,görüntü ikonu falan göremedim.olsaydi sizi rahatsız etmezdim.saglik olsun. Yinede sağolun

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sadece yazdıklarımız görünüyor.bir ek,görüntü ikonu falan göremedim.olsaydi sizi rahatsız etmezdim.saglik olsun. Yinede sağolun
    Estagfirullah Kemal Bey, bende gozukuyor o yuzden dedim. Baska nasil paylasabilirim bilmiyorum.

Ozetlemek gerekirse Ana pazar grup 1 sartlarini sagladiklarini ve 16 Ocak itibariyle GIP ten cikma basvurusu yapmayi planladiklarini soyluyor sirket.

5. Saglamislarsa ne güzel.o kadar varsayimdan da kurtulmuş olduk.tesekkur ederim

6. Bu tabloda 15 mio ve üstü görünüyor. SPK dan check ettim aynen öyle.

Diğer taraftan Borsada işlem görecek şirketler için aranan kota alma şartlarından halka arz edilen payların asgari piyasa değeri şartı, Yıldız Pazar için 100 milyon TL’den 150 milyon TL’ye, Ana Pazar için 25 milyon TL’den 30 milyon TL’ye yükseltilecektir.

Buradaki espri yeni kote edilecek olanlar için mi bu ara? Çelişki var..

7.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Estagfirullah Kemal Bey, bende gozukuyor o yuzden dedim. Baska nasil paylasabilirim bilmiyorum.

Ozetlemek gerekirse Ana pazar grup 1 sartlarini sagladiklarini ve 16 Ocak itibariyle GIP ten cikma basvurusu yapmayi planladiklarini soyluyor sirket.
    hocam merhabalar ws grubumuz var gelirmisiniz sizin için sakıncası yok ise

8. Arkadaslar sirketin yapacagi sadece elde olan ama borsada islem gormeyen hisse senetlerini islem goren tipe cevircekler konu kapanicak bende gorustum sercan beyle cok yakinda gelecek olan haber budur borsada islem gormeyen hisse senetlerin borsaya kaydilestirilmesi veya kote edilmesi falan filan anlayin iste

Sayfa 584/773 İlkİlk ... 84484534574582583584585586594634684 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •