Sayfa 586/773 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

üç aylık

6 aylık

senelik

6. Oncelikle sn Cefaks a beni kirmayip takaslari paylastigi icin tesekkur ederim.

Simdi, dikkatimi ceken bir noktayi sizlerle paylasmak istiyorum.

Son 2 ayda uyduruk Dogub hissesinde bile %8,4 yabanci alimi olurken ve daha bircok dogub gibi uyduruk kaatlarda da ayni sekilde yabanci (biyikli yada gercek bilemiyorum) alimi olurken safkr gibi guzide bir hissede neredeyse hic citibank adi gecmemesi ilginc.

Muhtemelen GIP ten cikmayi bekliyor olabilirler. Bu da bizim icin avantaj, bir alima baslasalar en az %50 primlendirir hisseyi.

7. Ofu kardes ya sercan denilen arkadas yalnis biliyo ama bu imkansiz yada 15 milyonluk malda kayitli degil demekki piyasaya islem goren hisse daha az demekki mallari almislar ama islem goren statude degil demekki pazartesi tekrar sorarim

8. TSK'DA TEK ADRES

Savunma Sanayi klimalarında piyasanın tamamına sahip konumda olup, yerli rakibi yoktur.

Ege'nin yıldızı Safkar, Savunma Sanayinde de önemli bir aktör. Piyasanın tamamına hakim; TSK'ya direkt veya NATO'ya ürün veren firmaların alması gereken NCAGE koduna sahip Türkiye'deki tek firma konumunda.

Rakibi yok! Yani ülke savunmasında bir numara! Ordunun kullandığı Safkar'lar TSK'da milli ürün olarak kayıt altında.

Safkar, Savunma Sanayi klimaları ile ilgili TSK'ya direkt veya NATO'ya ürün veren firmaların alması gereken NCAGE koduna sahip Türkiye'de tek firma konumundadır. Savunma sanayi için üretilen klimalar MIL-STD-810G Çevresel koşul ve MIL-STD-461 EMC standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

Savunma Sanayi klimalarında piyasanın tamamına hakim olan ve aynı zamanda Sistem Kontrol ve Yönetim Elektroniği konusunda Tasarım, Yazılım, Donanım, Üretim ve Seri üretim kabiliyetlerine sahip olan Teksav Teknoloji ve Elektronik A.Ş. firmasının %80 ini satın alan Safkar, yoğun rekabete karşı avantajlı hale gelmiştir.

Sayfa 586/773 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •