Sayfa 594/773 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,745 - 4,752 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Arkadaslar araci kurumlariniza soruyor musunuz kar beklentilerini? Ne kadar kar bekliyoruz. Geri gelislerde hacim cok dusuyor. Fiktif islemler yapiyorlar. Bekliyoruz bakalim. Marj fazla olunca trade de ters koseye dusuyoruz. GIP te olmasak verecegim 10 kademeye gececegim. Bakalim ne olacak bu isin sonu.

2.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Arkadaslar araci kurumlariniza soruyor musunuz kar beklentilerini? Ne kadar kar bekliyoruz. Geri gelislerde hacim cok dusuyor. Fiktif islemler yapiyorlar. Bekliyoruz bakalim. Marj fazla olunca trade de ters koseye dusuyoruz. GIP te olmasak verecegim 10 kademeye gececegim. Bakalim ne olacak bu isin sonu.
    Bu hisseyi araştırma kapsamına alan aracı kurumlar hangileridir?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3. Calistiginiz araci kurumlarin ARGE si sizin icin hazirlarlar.

4. Yanan geminin mallari bunlar almayan aglar bir daha bulamazsiniz demedi demeyin

5.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Arkadaslar araci kurumlariniza soruyor musunuz kar beklentilerini? Ne kadar kar bekliyoruz. Geri gelislerde hacim cok dusuyor. Fiktif islemler yapiyorlar. Bekliyoruz bakalim. Marj fazla olunca trade de ters koseye dusuyoruz. GIP te olmasak verecegim 10 kademeye gececegim. Bakalim ne olacak bu isin sonu.
     Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu hisseyi araştırma kapsamına alan aracı kurumlar hangileridir?
     Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Calistiginiz araci kurumlarin ARGE si sizin icin hazirlarlar.
    Benim soruma istinaden mi bu bilgiyi verdiniz?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Benim soruma istinaden mi bu bilgiyi verdiniz?
    Evet. Simdi ben araci kurumuma sordum. Gelen bilgiyi sizinle paylasacagim. Safkr in hic bir aracin kurumun arastirma kapsamina aldigina sanmiyorum. Ancak musteri istegi uzerine(o da eger nitelikli musteri ve veya iceride iyi iliskileriniz varsa) degerlendirme yaparlar. Gecen senenin net kari oldukca yuksekti. Burada ki espri ozel yatirim kari gibi bir kalemdi. Muhtemelen Teksav I degerinin cok altinda altindalar. Yanilmiyorsam o rakam 8.5 mio gibi bir rakamdi. Onu cikinca 4 kusur mio bir kar kaliyor. Bu sene 6 mio civarinda bir kar aciklacagini dusunuyorum. Ustu guzel olur tabii.

7. Teksav degil djcool firmasini cok ucuz aldilar milyar dolarlik patronlarindan nasil olduysa artik

8. Eyyy patron musvetdeleri normal piyasaya cikmak icin hazirlik yapiyoruz gibisinden bir kap atinda yatirimcilar bi rahatlasin bilgi kirliligi bitsin artik uyumayin dingirikler.

Sayfa 594/773 İlkİlk ... 94494544584592593594595596604644694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •