Sayfa 598/773 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Vallahi iki yıldır duyuyoruz bu söylemi kişisel almayın.bist çıkarken hiç çıkmayan BIST düşerken en önde düşen olumlu bir habere cevap vermeyen bir hisse olduğunu artık saklamiyoruz.biktirdi.yatirim değil batirim aracı imiş 2 yıldır.gip i de bilancoyuda mundar etti.kimin ne derdi var onu da anlamadı ki
    2 yildir bezdirdi-toplandi ve son 3 aylik hareketide 2 yildir yasanan 1,5-2 sarmalini kirdigini ve yeni bir banda girdigini gosteriyor.

Muhtemelen 2020 sonunda gip ten cikmak icin basvurusu olacak, ben 2020 yili icinde safkr dan cok umitliyim en azindan 3 ustu rakamlari gorecegimizi dusunuyorum.

Daha gecen hafta escom gibi 15k zarar yazan kaadin 1 den 2 oldugundan bahsetmistim, bugun 3 ustune atti. Escom a bakin bakalim kac yildir yataymis.

O nedenle bir gun bunuda ziplatacaklar ama onemli olan o zaman kaatta olmaktir.

2. Escom 5 yillik grafigi (9 aylik zarari 15m tl ve piyasa degeri 164m tl)

O yuzden bana safkr 3 tl etmez demesin kimse lutfen.

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Tam iki yıldır Sürünüyoruz bu hissede.almadan önce biraz daha dusunseydin.Allah pişman etmez inşallah kardes
    Hisse alımında zamanlama da çok önemli sayın kemal41.

Belli bir direnci kırdığını düşünüyorum hissenin.

Birde temel olarak güvenebileceğim bir şirket olduğunu düşünüyorum.

Kalsın lotlarım, arada sırada bakarım fiyata, 1-2 sene tutarım inş.

4. Arkadaslar hisse senedinde sepet olayi cok onemli.yeni giren veya girmeyi dusunen varsa soyledigim konuyu degerlendirsin..kendimden ornek vereyim; elimdeki safkr %4 ekside ama isbir %6 yapti..diger tahtam ansgr de gunu sifir kapadi..bunu sunun icin soyluyorum komple portfoyu tek kagida baglamak pek mantikli degil.almaktan vazgectiginiz diger tahtalar giderken safkr gibi %4 ekside kalan tahta elinizdeki tek kagit ise psikolojiniz sizi yemeye baslar..olmadik yerde poz kaparsiniz ve esas hareket genelde orada baslar..onun icin mumkun oldugunca sepet tarzi devam ediniz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bugunku dususu destekleyecek zerre bir veri yok, buda yatirimci avlama hareketi oluyor.

Ama zor alirlar tabiki lotlarimizi, ne kadar ugrastiklari ortada. Benim hedefim belli 3,05 orasini gormeden tek lot satmam.

6. Bu fiyata bu eziyet çekilmez yaw
    Burdakiler bir yılbaşı çekilişi bekliyor ya amorti ya yırtıp atacağız

MI MAX 3 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

7. Bence birinde yada birilerinde yuklu mal var be o mal tahtaya gelmeden gitmeyecek goruntusu mevcut.yoksa ersu escom vb tahtalarin tavan tavan gittigi borsada safkr in burada durmasi ve hatta geri gelmesi anlasilir degil

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Teknik indikatörler hissenin ilerlediği yönde bariz biçimde yorulduğu ve yön değiştirmeye hazırlandığını göstermekte. RSI indikatörü 14, 21, 35 günlük periyotlarda 19.12.2019 da gördüğü en yüksek 2.15 fiyatından başlayarak, daha sonrasında safkr 2.22 ve 2.35 fiyat zirvesine görmesine rağmen, RSI hisse fiyat seviyesi ile uyumsuzluk üretmiş. MOMENTUM da aynı tarihten itibaren zayıflamaya başlamış.
    Haldun Bey, ne der bilmem ama (geçen hafta içerisinde hissenin 2,22 seviyesi aşmasından bahsediyordu.) benim öngörüm, 2.35 fiyat zirvesi ile hissenin 1.80 seviyelerine kadar geri çekilerek kısa vade yükselişini tamamladığı yönünde.
    Herkese bol kazançlar...

Sayfa 598/773 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •