Sayfa 606/773 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Beyler bu safkar bedelsiz sermaye artisi yapsa bizim isimiz olurmu ne diyosunuz
    Hocam bizim isimiz nedir ki?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

2.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Gelecekde yeni yatirimlar icinde iyi olur once yuzde 100 bedelsiz yapip bizleri biraz daha mallandirsa sonrada yuzde 50 bedelli yapsa super para toplar ne dersiniz uyarmi sizlerr
    Bedelsizi yaşadık geçen sene .piyasadaki lot sayısı arttı.fiyati düştü. Cebinizdeki parayı sağ cepten aldık sol cebe koyduk.tutarimiz aynı kaldı.fiyati düştüğü için. Zamanla fiyatı artarsa karı o zaman görmüş olacağız işte .

3. Gipten çıkma ve bilanço heyecanı yok hissede.baska bir hisse olsa söylentis bilei 2-3e katlardi . Birşeyler dönüyor ya haydi hayırlısı.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Gipten çıkma ve bilanço heyecanı yok hissede.baska bir hisse olsa söylentis bilei 2-3e katlardi . Birşeyler dönüyor ya haydi hayırlısı.
    GIP ten cikma beklentisi en erken 2021 baslarinda olabiliyor, o beklenti kalmadi artik. Tek beklenti bilanco suan o da supriz yapar mi bilemiyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Gelecekde yeni yatirimlar icinde iyi olur once yuzde 100 bedelsiz yapip bizleri biraz daha mallandirsa sonrada yuzde 50 bedelli yapsa super para toplar ne dersiniz uyarmi sizlerr
    Bedelsiz veya bedelliye gerek yok patron hissesine guveniyorsa yaptığı karı yeni şirket alana kadar temettuyu arttırsın ki milletin hisseyi almasında bı amaç olsun ama nerde yine yüksek kar gelecek bilançoda hemen bı yüzde 20 bedelsiz üç beş kurusta temettü ardından bı sirkete ortak olur oldu bitti maşallah bekle sonra 2 sene daha ki hisse bedelsiz ve temettü vermeden olduğu yere gelsin patron aç gözlü olduğu müddetçe bu hisse gitmez yok hisse toplanıyor yok bilmem ne patron her defasında yatırımcısını kaziklarsa büyük veya küçük yatırımcı 3 kuruş aşağıdan alıp 5 kuruş yukarıdan satar patronun da hoşuna gidiyor sıfır maliyet aylık 500 bin lira huzur parası bilmem ne şirket çalışıyor eee daha ne olsun

6. Patronun tek iyi yaptığı şey ilk üç gün hariç hisesede ne tavan ne taban yaptırdı bırakın tavan tabani bı hissede 2 senede hiç yüzde 10 bile artmazmi artmaz çünkü patron böyle istiyor suyu bulandirmaya gerek yok adı sanı duyulmayan hisseler veya milyonlarca zarar eden hisseler alıp başını gidiyor biz hala bedelsiz bedelli tartışıyoruz ...

7. Beyler safkarin borsa temsilcisiyle az once konustum mkk basvurduk sozlu onay aldik ortaklarimiz bir araci kurum vasitasiyla basvuruda bulunacaklar ve surec tamamlanacak dedi mart ayina kalmaz normal piyasaya geceriz dedi benim duydugum isteyen arayip teyit edebilir bilancoda 15 gune kalmaz gelir dedi.

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Beyler safkarin borsa temsilcisiyle az once konustum mkk basvurduk sozlu onay aldik ortaklarimiz bir araci kurum vasitasiyla basvuruda bulunacaklar ve surec tamamlanacak dedi mart ayina kalmaz normal piyasaya geceriz dedi benim duydugum isteyen arayip teyit edebilir bilancoda 15 gune kalmaz gelir dedi.
    GIP ten cikma sartlari gayet net ve halka acik sekilde Borsa Istanbul un websitesinde mevcut.

Suanki sartlarla Safkr in GIP ten cikma ihtimali "%0" yani %1 bile degil "%0". Neyin kafasini yasiyor bunlar anlamiyorum.

Pasa pasa 2021 yilini beklemek zorundalar, suan halka acik paylarin piyasa degeri 30m tl bile degil (2,22 tl hisse fiyati ustunde olmali)

Hatta bu fiyatlarda gezinmeye devam ederse, 1 yillik ortalama 30m tl olmayacak ve 2021 yilinda bile cikamayacak GIP ten.

Sayfa 606/773 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •