Sayfa 612/773 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by egeliterzi Yazıyı Oku
    şirket yetkilisi serçan bey 15 şubat a bilanço açıklarız demişdi gip den çıkmak için görüşmelere başladık demişdi şubat ayı sonlarına bulur onay gelirse demişdi 1 hafta önce konuşduğumda gelen haberde safkar tarabzon liman haberi var tarabzon liman normel pazarta gelen habere aydınlatırsanız memnun oluruz arkadaşlar
    bu haberi geçeb burda bende okudum yanılttı bizi,pörtföyün hepsini alamadık

2. Şirket bu aşamadan sonra bir üst pazara çıkmaya niyeti varsa ki var olduğu aşikar, kriterleri karşılayacak miktarda hisseyi kaydettirip başvuruyu yapacak sanırım. Kabul görürse bir üst pazarda işlem görmeye başlayabilir. İsdemir' de de aynı süreç işlemişti hatırladığım kadarıyla hatta onlar şu anda Yıldız Pazar da işlem görüyorlar. Hisseleri kaydettirdikten sonra da bir yıl geçmesi gibi bir kural ben bilmiyorum. İsdemir PÖİP te işlem görmesine rağmen hisselerin bir kısmını kaydettirip onay aldıktan bir süre sonra üst pazara geçmişti. Hayırlısı bakalım. Y.T.D.

3. Mkk haber geldimi bir tavanimiz var arkadaslar ama oncesinde 2.50 yapar mkk ile 2.75 bilanco ile 3 tl uzeri cantada keklik yok spek cok mal alirda kizarsa 5tl yapar ona biae diyemem

4. Yahu amma takildiniz pazar gecisine..bilanco hepsinden muhim,anlayin artik

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bilanço açıklanıncaya kadar biraz çıksaydı iyiydi.cunku biliyoruz ki açıklandığı gün düşmeye başlıyor.tecrube ettik.4 bilanço dönemi.

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bilanço açıklanıncaya kadar biraz çıksaydı iyiydi.cunku biliyoruz ki açıklandığı gün düşmeye başlıyor.tecrube ettik.4 bilanço dönemi.
    Bakarsin devran doner hocam,belli mi olur

Sadece son donemde hic is iliskisi haberi gelmedi,o tuhaf geliyor bana

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Aynen aynen

8. Escom gibi ciddi zarar(15m tl zarar) yazan bir hisse bile 1,2 tl den 3 tl oluyorsa, bence bilanco iyide gelse kotude gelse goturmek istedikten sonra gider.

He istemiyorlarsa agzinda kus tutsa gitmez, ama bence bu tarz sektorunde lider ve borsada arzindan bu yana adam gibi prim yapmamis baska kaat olmadigi icin ben umitliyim.

Sayfa 612/773 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662712 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •