Sayfa 635/773 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,073 - 5,080 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Tahta çok sıklaştı ofu kardeş 5 tl çok rahat olur ben 4 tl 'den arkama bakmam
    5 te olabilir, spekulatif olarak 10 da olabilir ama onemli olan bizi silkelerler mi dayanabilir miyiz?

Yoksa smart 2,3 lardan bir topukladi 11 tl ye kadar sonra 6 ya kadar inip tekrar 11 oldu.

Marja bakildiginda buna hangi yurek dayanabilir ki?

2. Arkadaslar, diyelim ki 4 tl hedef koydunuz. Peki GIP teki hisseyi nasil satacaksiniz? Mesela su anda hisse 3.36 saat kacta hangi kademeye kac lot yazip ta satacaksiniz merak ediyorum. Surekli muzayede olsa(gerci orada da kademelerde alici olmaz) 3.36 iken 3.30 a 10k satis yazip gecerseniz. 3.30 ile 3.36 arasinda kademe lotlarina gore vermis olursunuz.

3. nasıl eğleniyormuyuz ?

4. Ben eglenecek birsey gormuyorum. Kagit uzerinde muazzam karimiz olmasina ragmen. Hisse 15 kademede toplam 10k lot alici yok..

5.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Ben eglenecek birsey gormuyorum. Kagit uzerinde muazzam karimiz olmasina ragmen. Hisse 15 kademede toplam 10k lot alici yok..
    Ver tabana alalım ortak.

6. zaten bu işler böyle olur alıcı yoksa korkma alıcı çoksa kork ! allıcı gelmedikçe sürerler. sende bende 3-5 lot var muhabbeti bile olmaz onu 1m lot alan ağa düşünecek artık 6-7 liraya sürsee 1m dlot daha alsa ondan sonra damat ferit gelse tutamaz bu hisseyi. bakın 2 liradan eri korkuta korkuta götürüyor. uzun vadeci adam kapatır ekranı bakmaz bile kısacı adam illaki bir yerde kaptırır lotlarını.

7.  Alıntı Originally Posted by theorginal Yazıyı Oku
    zaten bu işler böyle olur alıcı yoksa korkma alıcı çoksa kork ! allıcı gelmedikçe sürerler. sende bende 3-5 lot var muhabbeti bile olmaz onu 1m lot alan ağa düşünecek artık 6-7 liraya sürsee 1m dlot daha alsa ondan sonra damat ferit gelse tutamaz bu hisseyi. bakın 2 liradan eri korkuta korkuta götürüyor. uzun vadeci adam kapatır ekranı bakmaz bile kısacı adam illaki bir yerde kaptırır lotlarını.
    Muhabbeti oluyor azalmakla birlikte hala muhabbet konusuyuz.Hayirlisi bakalim. Yillar once ismi mahfuz sahipli ufak sanayi sirketi gelecek gordugumuz bir hissed pozisyon almistik. 6 ay surede bir meblaga ulastik. Bir gun bir telefon geldi. Falanca isim sizinle gorusmek istiyor dendi. O falanca o sirketin YK uyesi idi. Ilk yogun islem gunu elim seninde varyasyonu ile tavana kitledi. O gun ani bir kararla tavan ortlama agirliga yakin tabana kadar verdik. 10 dk kadar islem gormedi kagit sonra lanet olsun deyip tavan yaptilar. Borsa zor arkadaslar..

8. Vergi dairesine sunulan 2019 net kari 6.116.507 TL

Bu kosolide kari degil bakalim digeri ile arasinda bir fark olacak mi?

Sayfa 635/773 İlkİlk ... 135535585625633634635636637645685735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •