Sayfa 640/773 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,113 - 5,120 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Fikra bu ya. Holding sahibi ve bir gariban camide Allah a dua ediyor. Holding sahibi Allah im bana gorunmezinden bir 10mio usd , gariban da yuksek sekle Allah im bana bir ekmek parasi. Holding sahibi cikarip cebinden bir 20 TL veriyor adama. Al bunu git buradan, boyle ufak seyler icin Cenab I Allah i rahatsiz etme diyor..
    Sizmi sattınız acep ,?

2. Info verdi. Konsolideye bakiyorum

3. Bilanço geleceğini bilen satmis

4.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Info verdi. Konsolideye bakiyorum
    Nasıl durum iç açıcı mi?

5. 5.301 mio..

6. Bu sirketin curmu bu kadar. Gecen sene odenen vergi gayet azmis. Bir de 8.8 mio diger gelir vardi. Calistigim araci kurum 8.2 mio kar bekliyordu. Gelen kar cok kotu bence. Silkelemek istiyorlarsa asagida iyi marj var.. Hayirlisi bakalim. AOF a geldi zaten kagit bugun. 3.35 sazan avlamak icindi . Ama pastaya bakilirsa avlayamamislar. Dedigim gibi bu hisseye bulasan yok. KY nin buyuk bolumu 5 hayali kurdugu icin satmiyor. Alanda yok.

7. Yarın tabandan alıcak arkadaşlar burdaki acep gene kandırdılar bizi

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Bu sirketin curmu bu kadar. Gecen sene odenen vergi gayet azmis. Bir de 8.8 mio diger gelir vardi. Calistigim araci kurum 8.2 mio kar bekliyordu. Gelen kar cok kotu bence. Silkelemek istiyorlarsa asagida iyi marj var.. Hayirlisi bakalim. AOF a geldi zaten kagit bugun. 3.35 sazan avlamak icindi . Ama pastaya bakilirsa avlayamamislar. Dedigim gibi bu hisseye bulasan yok. KY nin buyuk bolumu 5 hayali kurdugu icin satmiyor. Alanda yok.
    Acele konuşuyorsunuz. Konsolideyi henüz incelemedim ancak ilk gözüme çarpan satışı ve Esas faaliyet karı gayet güzel neredeyse geçen yılın iki katına yakın. İnceleyelim bakalım..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 640/773 İlkİlk ... 140540590630638639640641642650690740 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •