Sayfa 656/773 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Gip ten çıkar ve Teksar in halka arzı olursa önümüzde güzel günler olabilir.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    TEKSAR'ın değeri ne kadar ki halka arz olsun. Ona çok zaman var.

2. Teksav Teknoloji

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku

Yabanci payi ciddi oranda artmis, Hadi hayirlisi
    Sn.Ofu yukaridaki hisselerin NETAS haric hic birinde bu oranda yabanci olmaz. Sirket 3-5 kurumla anlasti mallari dagitti. Yatfin de bunlardan biri. Ben yurtdisinda yasiyorum. Benim islemlerim de yabanci payi olarak gtoruluyor. Cunku otrum yurtdisi. Bunun otesinde bu hisseye fiyat konusunda sonuna kadar guveniyorum.Daha yukarilari gorecegiz insaallah..

4.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Sn.Ofu yukaridaki hisselerin NETAS haric hic birinde bu oranda yabanci olmaz. Sirket 3-5 kurumla anlasti mallari dagitti. Yatfin de bunlardan biri. Ben yurtdisinda yasiyorum. Benim islemlerim de yabanci payi olarak gtoruluyor. Cunku otrum yurtdisi. Bunun otesinde bu hisseye fiyat konusunda sonuna kadar guveniyorum.Daha yukarilari gorecegiz insaallah..
    Yabanci (yada biyikli) alimi su yonden olumlu, genelde bu paylar blok olarak duruyor. Al-sat ta cok kullanilmiyor.

5. Bugün şirketi aradım Genel Kurul tarihini sordum, belli değilmiş daha. Ortakların bilgisine.

6. Bu ALNUS daki arkadaş sürekli zararına işlem yapıyor. Sabit kalsa daha iyi olacak kendisi için

7. Onumuzdeki hafta endekste ekstra anormal bir durum olmazsa kaat 4 yolculuguna baslayacak gibi duruyor.

8. İcbc soluksuz her seanda alim yapti topluyor artik sahis mi aliyor kurum
    Mu acaba

Sayfa 656/773 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •