Sayfa 665/773 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,313 - 5,320 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    500.000 lot oldu, milletin hedefi 4 mus demekki habire veriyorlar
    Daha öncekiler gibi versinler tabi, daha yukarıdan yerine koymazlar inşallah

2.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    500.000 lot oldu, milletin hedefi 4 mus demekki habire veriyorlar
    Millet dediğiniz kim. Hangi ky elinde 50/100 bin var..hepsi hikaye. Bir anda siler gecerler.
    Önemli olan hedef fiyatları ne?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Millet dediğiniz kim. Hangi ky elinde 50/100 bin var..hepsi hikaye. Bir anda siler gecerler.
    Önemli olan hedef fiyatları ne?
    Benim gozumde 50-100 bin lotu olanlar ky olarak geciyor.

4.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Taktir sizindir...

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Desenize daha ky olmama cok var

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Benim icin hedef 3.50-4 araligi idi. Bu hafta sonuna kadar kalanla vedalasiriz insaallah.Saf bizi uzmedi sagolsun. 8 ay once kademeli alislara baslamistik. Ayni hikayeyi bir baska ege hissesinde yasadim. O bizi cok uzdu 4 sene tutmak zorunda kaldik. Sonunda bizi tatmin edecek bir ortalama ile 1 hafta icinde bosalttik. Oradan bir %60 daha yapti bizi kayiktan atinca.

7.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Benim icin hedef 3.50-4 araligi idi. Bu hafta sonuna kadar kalanla vedalasiriz insaallah.Saf bizi uzmedi sagolsun. 8 ay once kademeli alislara baslamistik. Ayni hikayeyi bir baska ege hissesinde yasadim. O bizi cok uzdu 4 sene tutmak zorunda kaldik. Sonunda bizi tatmin edecek bir ortalama ile 1 hafta icinde bosalttik. Oradan bir %60 daha yapti bizi kayiktan atinca.
    Stratejiniz prensipli bir sekilde yapildigi takdirde cok guzel. Gitti diye uzulmeye kesinlikle luzum yok.

Borsada birsuru firsat karsimiza cikiyor onemli olan kurallari koyup bunlara taviz vermeden uyabilmek.

8.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Stratejiniz prensipli bir sekilde yapildigi takdirde cok guzel. Gitti diye uzulmeye kesinlikle luzum yok.

Borsada birsuru firsat karsimiza cikiyor onemli olan kurallari koyup bunlara taviz vermeden uyabilmek.
    Tesekkur ederim sn Ofu. Gitti diye uzulmem cunku o ege hissesinde halka acik kismin % 1,5 % 3 arasini tasidik yillarca. Bizden almasa o fiyatlari gormezdi.

Sayfa 665/773 İlkİlk ... 165565615655663664665666667675715765 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •