Sayfa 666/773 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,321 - 5,328 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Dünkü pastada yatırım finans da vardı. Kasım ayından beri takip ettiğim kadarıyla bu aracı kurum ilk defa bu tahtaya geldi. Biliyorsunuz bu aracı kurum citibanka aliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by bilgekağan Yazıyı Oku
    Dünkü pastada yatırım finans da vardı. Kasım ayından beri takip ettiğim kadarıyla bu aracı kurum ilk defa bu tahtaya geldi. Biliyorsunuz bu aracı kurum citibanka aliyor.
    Artık kağıdı yeni yeni fark edecekler, gipten çıksın o zaman otobana girecek kağıt ama sabır gerek.ytd

ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. yatfin uzun zamandir var tahtada..

4.  Alıntı Originally Posted by kagan35 Yazıyı Oku
    Artık kağıdı yeni yeni fark edecekler, gipten çıksın o zaman otobana girecek kağıt ama sabır gerek.ytd
    Otobandan anladiginiz nedir acaba?

Sirket 1,6 tl den son 4 ayda 4 tl oldu. Bundan sonra hareket yeni mi basliyor sizce?

5.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku
    Otobandan anladiginiz nedir acaba?

Sirket 1,6 tl den son 4 ayda 4 tl oldu. Bundan sonra hareket yeni mi basliyor sizce?
    Hisseyi yıllardır takip ederim benim bölgemde üretim yapıyor. En büyük argesi Teksas savunma sanayi nde faaliyet gösteriyor, gipten çıkmak için dolaşıma hisse verdiler alanlar yabancı, dün bence 4den oyuncu değişti, yada mal takası oldu. Normal pazara gelince daha güzel olacak, sabır yeterli.ytd

6. Hepsini almadi. Biz aradan cikarsak otobana gecer herhalde.. Tabii bu arada FK nin 26 ,piyasa degerinin de defter degerinin 2,5 kati oldugunu bir yere kaydedelim.

7.  Alıntı Originally Posted by kagan35 Yazıyı Oku
    Hisseyi yıllardır takip ederim benim bölgemde üretim yapıyor. En büyük argesi Teksas savunma sanayi nde faaliyet gösteriyor, gipten çıkmak için dolaşıma hisse verdiler alanlar yabancı, dün bence 4den oyuncu değişti, yada mal takası oldu. Normal pazara gelince daha güzel olacak, sabır yeterli.ytd

Alanların yabancı olduğunu nerden biliyorsunuz?

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Alanların yabancı olduğunu nerden biliyorsunuz?
    Fili dolaşımın %48e çıktığı şubat ayında yanlış hatırlamıyorsam fiyat 3.40lardı ortalama o zamanki takasta dikkatimi çekti.

Sayfa 666/773 İlkİlk ... 166566616656664665666667668676716766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •