Sayfa 668/773 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,337 - 5,344 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Helal olsun safkr a, kapanis cok guzeldi.

2. Gün sonu AKD

3. Sevgili arkadaslar, yaklaşık 7 aylık Safkr maceramız bugun sona erdi. Burukluk var. Daha da iyi olacağını düşünüyorum. Hepinize bol kazanclar hersey gönlünüzce olsun

4.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Sevgili arkadaslar, yaklaşık 7 aylık Safkr maceramız bugun sona erdi. Burukluk var. Daha da iyi olacağını düşünüyorum. Hepinize bol kazanclar hersey gönlünüzce olsun
    Tesekkur ederiz sn blackbull, hersey gonlunuzce olsun. Ins yeni gectiginiz hissede de safkr da oldugu gibi bol ve bereketli gecer. Bizler bir sure daha safkr yatirimcisi olacagiz.

5. Ortaklar hep ben çalışıyorum, birazda siz araştırın alla alla
    (TİMREPORT dergisi-157'nci sayısı)

6.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Ortaklar hep ben çalışıyorum, birazda siz araştırın alla alla
    (TİMREPORT dergisi-157'nci sayısı)

TÜRKİYE İHRACATİILAR MECLİSİNİN (TIM) aylık yayınladığı dergide çıkmış inanılmaz bir haber hem savunma sanayinde hem de raylı sistemlerde büyük ataklar yaptığını anlatıyor.Hepsi katmadeğer taşıyan projeler.IHA lar SIHA lar Altay tankı projesi alt yüklenicisi olmak ciro da önümüzdeki dönem artışlara neden olacaktır.Hayırlı olsu.Takasta dikkatimi çeken hem yabancı hem de yatırım fonlarının son dönemde ilgisi artmış.

7. Sayın Andrei28 ne zaman yıldız pazar a geçeriz onu da soyle de tam olsun. Bebek hissemiyiz sence. 👶

8.  Alıntı Originally Posted by elum Yazıyı Oku
    Sayın Andrei28 ne zaman yıldız pazar a geçeriz onu da soyle de tam olsun. Bebek hissemiyiz sence. ��
    Bu konuyu daha önce topicte tartıştık.
    Ve ne zaman geçeriz onu bilmeme imkan yok tabi, şirket bilir bunu.
    Ama ipucu vereyim; ana pazara geçiş hesap kitap işi, biraz araştırırsanız sonucu bulabilirsiniz.

Sayfa 668/773 İlkİlk ... 168568618658666667668669670678718768 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •