Sayfa 669/773 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by elum Yazıyı Oku
    Sayın Andrei28 ne zaman yıldız pazar a geçeriz onu da soyle de tam olsun. Bebek hissemiyiz sence.
    Bir yıllık ortalama piyasa değeri 30 trilyon ve üzerini ne zaman doldurursa o zaman. Fiyat ne kadar yukarı devam ederse süre o kadar kısalır..
    Bol kazançlar
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Ana pazara gecis yapti diyelim hisse duserse o zaman yine ciktigi yere geri mi donuyor ? Bu arada suandaki ortalama 1.86 imis sirket yetkilisi cuma oyle demisti.

3.  Alıntı Originally Posted by recepkarapinar Yazıyı Oku
    Ana pazara gecis yapti diyelim hisse duserse o zaman yine ciktigi yere geri mi donuyor ? Bu arada suandaki ortalama 1.86 imis sirket yetkilisi cuma oyle demisti.
    Sirket yetkililerinin ne dediklerine cok guvenmemek lazim. Ama 1,86 ise demekki daha vaktimiz var

4. Hedefleri daha yukarı olmasa benim hisseleri almazlar diye düşünüyordum. Ekranımda dursun diye 1 lot bıraktık. Haber pompalanmaya baslandı. Bu karla bu FK pd/dd ile artık ucuz değil. Bundan sonra giderse, buradan alanlar uzun süre yatırımcı olur. Fk nın 8-9 lara cekilmesi lazım. İlk çeyrekte 4-5mio kar arası. Veya fiyatta ciddi düzeltme.

5. Cikisin basladigi tarih 3 subat. O tarihten bugune patron 3 mio lotu dagitti.3.03 den vermis. Anlasmali verdigi araci kurumlardan birisi Yatfin, En iyi alici gorunuyor yani. 1.75 mio ile. 3.02 ile almis. Nette en iyi 2.satici benim bu arada.Biz cok daha yukardan verdik.Hisse 4.80,5 hatta daha yukarilari gorebilir.Ama bunun yabanci ile falan ilgisi olmaz.Eger surekli muzayade de olsaydik bu fiyatlari gormezdik. Bizim sansimiz bu saat basi islem olayi oldu.Yabanci falan hikaye. Bu arada bende yurt disi oturumlu oldugum icin yabanci islemci statusunde gorunuyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Cikisin basladigi tarih 3 subat. O tarihten bugune patron 3 mio lotu dagitti.3.03 den vermis. Anlasmali verdigi araci kurumlardan birisi Yatfin, En iyi alici gorunuyor yani. 1.75 mio ile. 3.02 ile almis. Nette en iyi 2.satici benim bu arada.Biz cok daha yukardan verdik.Hisse 4.80,5 hatta daha yukarilari gorebilir.Ama bunun yabanci ile falan ilgisi olmaz.Eger surekli muzayade de olsaydik bu fiyatlari gormezdik. Bizim sansimiz bu saat basi islem olayi oldu.Yabanci falan hikaye. Bu arada bende yurt disi oturumlu oldugum icin yabanci islemci statusunde gorunuyorum.
    Neden satıyorsunuz sayın blackbull temel yada teknik mi sebeb.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 6-7 ay tasidim. Maliyeti trade ile 1.51 e cekmisiz. 3.34-4 arasi satmisiz. Keske boyle bir kazanci baska hisselerde de bulabilsek. Bundan onceki hissemde (ki o bize kan kusturdu 4 sene ugrastik onunla) boyle kazanc olmamisti. Ancak orada biz nominal % 40 kar ile verdikten sonra % 60 daha koydu o hisse.

Bu arada arkadaslar kimseyi yanlis yonlendirmek istemem. Ben sattigima gore belki de dogrusu hic konusmamak. Zaten burada surekli muzayede olmadigi icin DF den de fiyati gordukleri icin suradan satarim buradan alirim da diyemiyoruz.

Sayfa 669/773 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •