Sayfa 672/773 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Yazık.. Ancak sürpriz değildi. 3.01 cok önemli. Oraya kırarsa 13 ile 15 arası FK beklemeli. Bu arada bizlerde burada aldığımız karın yarısını FK 3 ile 5 arasında piyasanın en saglam hisselerinde verdik maalesef.

2.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Yazık.. Ancak sürpriz değildi. 3.01 cok önemli. Oraya kırarsa 13 ile 15 arası FK beklemeli. Bu arada bizlerde burada aldığımız karın yarısını FK 3 ile 5 arasında piyasanın en saglam hisselerinde verdik maalesef.
    Blackbull siz hani yukarıda belkide artık hiç yorum yapmama lazım diye mesaj atmıştınız.Bakıyorum da bu portalde insanları yanlış yönlendişrmek için çaba sarfetmeye devam ediyorsunuz.Yabancı takasına giden hisselerin patrona ait olduğunu idda ediyorsunuz nasıl bu kadar emin yazılar yazıyorsunuz merak ediyorum.Piyasada her şirket hissesi kaostan dolayı geri geliyor bu günlerde yaşanan düşüşler en iyi şirket hisselerinde bile yaşanıyor kaldı ki Safkar GIP pazarında ve hesabınızda nakit olmadan hisse senedi alamıorsunuz.Kaos ortamının olduğu dönemlerde bu tür hareketler bu dar piyasalarda işlem gören hisseler için normal.Ancak sizin yazdığınız cümlelerde bir kanıtınız varsa paylaşınız yoksa durumu yetkililere açıklamak zorunda kalmanız gerekiyor.

3. Yabancı takası derken nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Böyle bir tahtada tek saat diliminde 10k lot işlem yapmak bile cok zor iken o gün meksa mio üstü işlem yapıyor ve yatfin alıyor. Bunun için müneccim olmaya gerek yok.Bence anlaşmalı hisse devredildi ve Yatfin tacirler alternatif Alnus 3.01 ort. ile aldıkları hisselerin bir kısmını ky ye arz ettiler. Bunu matrix veya foreks de iki tarih arası pasta ile görebilirsiniz. Her neyse hissede beklenecek. Bugun pasta bakmadım. Hosca kalın

4.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Yabancı takası derken nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz? Böyle bir tahtada tek saat diliminde 10k lot işlem yapmak bile cok zor iken o gün meksa mio üstü işlem yapıyor ve yatfin alıyor. Bunun için müneccim olmaya gerek yok.Bence anlaşmalı hisse devredildi ve Yatfin tacirler alternatif Alnus 3.01 ort. ile aldıkları hisselerin bir kısmını ky ye arz ettiler. Bunu matrix veya foreks de iki tarih arası pasta ile görebilirsiniz. Her neyse hissede beklenecek. Bugun pasta bakmadım. Hosca kalın
    HSBC nin bu süreçte 1 lot satmamasi çok ilginç.kafamsa deli sorular

5. Bu arada fiyat 2.79 f/k 20.55
    13 /15,demek sanırım fiyatın 1.70-190 lar gelmesi yaklaşık olarak.hesaplayabilen yazsın doğrusunu.y.t.d

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bu arada fiyat 2.79 f/k 20.55
    13 /15,demek sanırım fiyatın 1.70-190 lar gelmesi yaklaşık olarak.hesaplayabilen yazsın doğrusunu.y.t.d
    Bu gidişle endeksi 87-88.00 seviyesine çekecekler gibi duruyor.
    1-2 ay bunalım devam eder.

7. elimdeki malları verip gümüş almıştım. gümüş yerinde saydı bu cins düşsün bakalım nereye düşecek. abd de trump kazanmazsa dibi boylar abd oda küresel etki eder. endeks 100 bin bu mal mal düşüyor. endeks 80 bine gelse ne olur çok merak ediyorum o yüzden acele etmiyorum giderse de cehennemin dibine kadar yolu var.

8. Bu hissede ki düşüsun virüsle alakası yok bence birileri karını alıp çıkmak istiyor birileri ne kadar alttan alırsam o kadar kar diyor patron ve hisse yapıcı herzamanki gibi sessiz kalıyor temettü ve bedelsiz de güme gitti çünkü yine arz yaptılar 2 sene de bir patron cebini dolduruyor iki reklam kurumlarla anlaş hisse yükselsin yüzde 30 sonra kurumlar genel kuruldan önce satıp çıksın demezler mı adama en azından kurula kadar bekleyin ya da gibten çıkana kadar bekleyin madem anlastiniz bu kadarını isteyemediniz mi kurumlardan bakalım patronun ne kadar arz edecek hissesi kaldi gibten nasıl çıkacaksın ortalaman düşüp duruyor hissenin tamam borsa düşüyor ama bu virüs ya da borsa düşüşü değil diyecegim hisse 5-10 katı yükseldi o da yok dönüyor birşeyler yatırım tavsiyesi değildir....

Sayfa 672/773 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •