Sayfa 679/773 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Amaç burda birbirimizi kırmak üzmek değil hepimizin parası eriyor yazdığım yazıda da belirttim ne kadar iş alırsa alsın o işleri de yapsın ama buna karşılık verecek olan patron ve anlaştığı kurumlar dün iki seans saat aralığında yarım sar saat tavan gösterdi ve istedikleri alıcı gelmeyince geri cektiler benim bahsettiğim bu ve benzeri konular eyvallah şirket çalışıyor iş yapıyor sorun surda istedikleri gibi at koşturuyorlar dün kurul olmasa yine tabandi mesela hep pohpohlarsak olmaz bence olumsuzluklari da yazalım ben hep aradığımda şirketi bütün portallari okuyoruz diyorlar ben sadece iyiniyetli değiller diyorum ve görüyorum da kendi adıma yatırım tavsiyesi değildir....
    Hocam sirket calissin,uretsin,bilanco guzellessin gerisi gelir zaten..art niyet varsa bir sey diyemem ama bu dediklerim olsun,diger mevzularda da cok killik yapmasinlar,cok guzel bir trend baslar ,biz de arkamiza yaslanir izleriz ins

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Yine gel gel çekiyorlar hisselerde. Bizimki de yakında geldiği yere düşer😂

3. Hisse düşmeye başlayınca topicte olumsuz yazılar çoğalıyor,
    Yükselmeye başlayınca da o yazıları yazanlardan ÇIT yok.

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Hisse düşmeye başlayınca topicte olumsuz yazılar çoğalıyor,
    Olumsuz olarak neyi algiladiniz acaba kurul öncesi 6 taban olmadı ben mi uydurdum kurul günü tavandan satışları ben mi yaptım sırf patron kurtarılsın diye o gün taban olmadı hisse hala uçacak kacacak diyecekseniz açıklayın neden ucacagini şu an borsaya göre hareket ediyor bı zahmet te etsin borsanın iki üç katı düşerken dusurulurken tepkimizi koyalım bı zahmet ben şahsım adina kimseye al sat demem zaten suç ve herşeyden önce vebal ben yazılarımda hep körü körüne gitmeyelim dedim patron ve anlaştığı kurumlar iyi niyetli değil dedim ve hep beraber gördük spek dediğimiz hisseler bile safkar kadar düşmedi mesela bu düşüş virüs dususunden fazla idi ben bunları söyledim ha bu düşüşünün iki katı çıksın sizin dediklerinize geleyim bende düştüğü sürede geri iki katı çıksın haklısınız diyeyim yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Hisse düşmeye başlayınca topicte olumsuz yazılar çoğalıyor,
    Hissenin son 1 dk sinda dönenleri gorenler yorumlasin.nasill cikiyor yada neden izin verilmiyor u gorenler .y.t.d

6. Ha burada beni bilen bilir halka arzdan beri burdayim.uzun vade yatirimci olarak.biraz yatırım yapalim diye girdik hisseye bu arada safkarin hareketlerini kavrayabilmek icin viop vix dowj ne diger kuresel verileri de ogrenmek durumunda kaldim . nitekim hic ilgilenmedigim sevmedigim konulardi kaldi ki bilmek zorunda da degilim .kimse kalkip teknik grafik bilmiyorsun demesin.sirketler o zaman halka arz etmesinler sadece ekonomi bilenlere arz etsin o halde.burada iki afilli kelime kullanarak diger insanlari kucumsemeye kalkmasın ayiptir.surec beni de pisirdi.hem hicbirsey bilmeyen saf k.y olmasa kim nereden ne kazanacak.elbette guncel sosyo politik ekonomik olaylari takip ederiz.ama burada duygu düşüncelerimiz saygi cervevesinde dile getirmemiz yasak ise ki kimseyi yonlendirmeden simsarlik yapmadan yazamayacak isek yazmayayalim daha.yatirim tavsiyesi degildir.sahsi dusuncemdir.

7. Eyyyy safkari 7-8gun boyunca taban yaptiranlar .bir daha yapmayin olur mu .eeeyyy iki gündür kör topal cikarmaya çalışanlar size de prafo ama son saniyelerde neler neler yaptiklarinizi görüyoruz.yapmayin cok belli ediyorsunuz fitratinizi.y.t.d

8. Kemal bey burada donen dolaplar ne ki..benim kulagimin arkasi kaldi bir tek

Misal eski bir animi anlatayim;buradakilere rahmet okutur

2000 li yillarin ortasi,tam tarih aklimda degil..ffkrl aldim..eskiler bilir..simdiki qnbfl

Neyse,sirket el degistirdi,defter degeri ebesinin nikahi,iceride kamyon kamyon dagitilmamis kar var,o var bu var..fakat sirket cagri yapmak istemiyor..galiba alan yunanlilardi.yunan nbg grubu..biz de diyoruz ki malum kurum cagri yaptirir,boyle agzina kadar dolu sirket bedavadan gitmez elimizde..hayaller paris gercekler somali..caatt bulten bi aciklandi,bize pirasa sapi..lanet okuya okuya galiba fiyat 2,5 larda filandi verdik mali..ha bu arada 2,5₺ duzeltilmemis fiyat..artirimlarla filan 1₺ nin de alti olmustur guncelde..

Gecenlerde bir baktim 125 lerden islem geciyor..yok devenin bale papucu..biz 1₺ ye saya sover verdik

Yani bu ulkede en guvenilesi yerler bile madik atiyor bize..ne ki eslesmede donen dolaplar..onlar yasadiklarimizin yaninda melaike kalir

Ha bu arada evet ben de an ve an izliyorum eslesme zamani;son dakikanin son saniyesine kadar neredeyse tavan eslestirip son anda 5 kademe asagidan eslestiriyor..ustaca yapiyorlar ama hakkini vermek lazim,benim takibimdeki diger eslesmeli tahtalarda bu yok mesela.

Bu arada tahtadaki yorumum su;

Ne zaman ki alternatif yatirim geri gelir tahtaya,o zaman buralar bağ olur..ki zaten en son o mali gomup gittiginden beri bi tarafimizi dogrultamadik

Cok ozledik be alternatif,don gel artik tahtana

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 679/773 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •