Sayfa 680/773 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Kemal bey burada donen dolaplar ne ki..benim kulagimin arkasi kaldi bir tek

Misal eski bir animi anlatayim;buradakilere rahmet okutur

2000 li yillarin ortasi,tam tarih aklimda degil..ffkrl aldim..eskiler bilir..simdiki qnbfl

Neyse,sirket el degistirdi,defter degeri ebesinin nikahi,iceride kamyon kamyon dagitilmamis kar var,o var bu var..fakat sirket cagri yapmak istemiyor..galiba alan yunanlilardi.yunan nbg grubu..biz de diyoruz ki malum kurum cagri yaptirir,boyle agzina kadar dolu sirket bedavadan gitmez elimizde..hayaller paris gercekler somali..caatt bulten bi aciklandi,bize pirasa sapi..lanet okuya okuya galiba fiyat 2,5 larda filandi verdik mali..ha bu arada 2,5₺ duzeltilmemis fiyat..artirimlarla filan 1₺ nin de alti olmustur guncelde..

Gecenlerde bir baktim 125 lerden islem geciyor..yok devenin bale papucu..biz 1₺ ye saya sover verdik

Yani bu ulkede en guvenilesi yerler bile madik atiyor bize..ne ki eslesmede donen dolaplar..onlar yasadiklarimizin yaninda melaike kalir

Ha bu arada evet ben de an ve an izliyorum eslesme zamani;son dakikanin son saniyesine kadar neredeyse tavan eslestirip son anda 5 kademe asagidan eslestiriyor..ustaca yapiyorlar ama hakkini vermek lazim,benim takibimdeki diger eslesmeli tahtalarda bu yok mesela.

Bu arada tahtadaki yorumum su;

Ne zaman ki alternatif yatirim geri gelir tahtaya,o zaman buralar bağ olur..ki zaten en son o mali gomup gittiginden beri bi tarafimizi dogrultamadik

Cok ozledik be alternatif,don gel artik tahtana

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Ben de tam bunları anlattım durdum hocam her yazımda eşleşme tam bı komedi kaç gündür o 60 saniye maraton koşarsın ya son metreler bizim hissede o heyecan daha fazla adamlar bugün son 3 seans tavana alış satışa yigiyorlar son saniye hem alımı hem satışı geri cekiyorlar ne diyorlar daha küçük yatirimci girmesin hisseye satsın alalım ama girmesin benim merak ettiğim soru şu mesela inşallah herşey normale döndü dönüyor hisse 3 un üzerine attı patron başvuracak mi gib e yoksa yine arz mi yapacak o kadar ovulduku bu arz olayi ama yine küçük yatırımcı nin kucağına attı yüksekten bombayı 2 sene önce 3.28 ortalamayla yaptı geçen ay 3 ortalama ile alan kurumlarda 4 e kadar küçük yatirimci nin eline verdi virüs te bahanesi oldu sadece hızlandırdı düşüşü o kadar burda sorulacak sorular gibten ne zaman çıkılacak ve kurulda karın argeye ayrıldığı açıklandı en azından yarısını hisse geri alımında kullanabilirdi ha şimdi diyecekler bu aykırı diye ama kaziklamak doğal ben inmesine bayilmiyorum hissenin yatırım yaptık az çok şirketi de sıklıkla arıyorum bilgi almak için ben hala inanmıyorum patron ve anlaştığı kurumların iyi niyetine bunu belirttim belirteceğim duzelene kadar yatırım tavsiyesi değildir..

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Eyyyy safkari 7-8gun boyunca taban yaptiranlar .bir daha yapmayin olur mu .eeeyyy iki gündür kör topal cikarmaya çalışanlar size de prafo ama son saniyelerde neler neler yaptiklarinizi görüyoruz.yapmayin cok belli ediyorsunuz fitratinizi.y.t.d
    Sayın Kemal41 önceki 1-2 mesajımda da yazmıştım, virüs nedeniyle birçok şirket fiyatı alaşağı oldu. Safkr da bunlara dahil.
    Hisse virüs nedeniyle düşüş yaşadı, şirkettin çalışmalarından yada ederinden dolayı değil.
    Bundan dolayı da şirketi yada yönetimi karalamanın bir anlamı yok.
    Eğer yönetimi karalayacaksak elimizde tutar bir dal olmalı, sebep göstermeliyiz.
    Bunu anlatmaya çalışıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Ben de tam bunları anlattım durdum hocam her yazımda eşleşme tam bı komedi kaç gündür o 60 saniye maraton koşarsın ya son metreler bizim hissede o heyecan daha fazla adamlar bugün son 3 seans tavana alış satışa yigiyorlar son saniye hem alımı hem satışı geri cekiyorlar ne diyorlar daha küçük yatirimci girmesin hisseye satsın alalım ama girmesin benim merak ettiğim soru şu mesela inşallah herşey normale döndü dönüyor hisse 3 un üzerine attı patron başvuracak mi gib e yoksa yine arz mi yapacak o kadar ovulduku bu arz olayi ama yine küçük yatırımcı nin kucağına attı yüksekten bombayı 2 sene önce 3.28 ortalamayla yaptı geçen ay 3 ortalama ile alan kurumlarda 4 e kadar küçük yatirimci nin eline verdi virüs te bahanesi oldu sadece hızlandırdı düşüşü o kadar burda sorulacak sorular gibten ne zaman çıkılacak ve kurulda karın argeye ayrıldığı açıklandı en azından yarısını hisse geri alımında kullanabilirdi ha şimdi diyecekler bu aykırı diye ama kaziklamak doğal ben inmesine bayilmiyorum hissenin yatırım yaptık az çok şirketi de sıklıkla arıyorum bilgi almak için ben hala inanmıyorum patron ve anlaştığı kurumların iyi niyetine bunu belirttim belirteceğim duzelene kadar yatırım tavsiyesi değildir..
    Ali bey genel kurul toplantı tutanağının son paragrafını okursanız oraya ne yazdırdığımızı göreceksiniz.
    Ama lütfen okuyun ve burada da paylaşın.

4.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Kemal bey burada donen dolaplar ne ki..benim kulagimin arkasi kaldi bir tek

Misal eski bir animi anlatayim;buradakilere rahmet okutur

2000 li yillarin ortasi,tam tarih aklimda degil..ffkrl aldim..eskiler bilir..simdiki qnbfl

Neyse,sirket el degistirdi,defter degeri ebesinin nikahi,iceride kamyon kamyon dagitilmamis kar var,o var bu var..fakat sirket cagri yapmak istemiyor..galiba alan yunanlilardi.yunan nbg grubu..biz de diyoruz ki malum kurum cagri yaptirir,boyle agzina kadar dolu sirket bedavadan gitmez elimizde..hayaller paris gercekler somali..caatt bulten bi aciklandi,bize pirasa sapi..lanet okuya okuya galiba fiyat 2,5 larda filandi verdik mali..ha bu arada 2,5₺ duzeltilmemis fiyat..artirimlarla filan 1₺ nin de alti olmustur guncelde..

Gecenlerde bir baktim 125 lerden islem geciyor..yok devenin bale papucu..biz 1₺ ye saya sover verdik

Yani bu ulkede en guvenilesi yerler bile madik atiyor bize..ne ki eslesmede donen dolaplar..onlar yasadiklarimizin yaninda melaike kalir

Ha bu arada evet ben de an ve an izliyorum eslesme zamani;son dakikanin son saniyesine kadar neredeyse tavan eslestirip son anda 5 kademe asagidan eslestiriyor..ustaca yapiyorlar ama hakkini vermek lazim,benim takibimdeki diger eslesmeli tahtalarda bu yok mesela.

Bu arada tahtadaki yorumum su;

Ne zaman ki alternatif yatirim geri gelir tahtaya,o zaman buralar bağ olur..ki zaten en son o mali gomup gittiginden beri bi tarafimizi dogrultamadik

Cok ozledik be alternatif,don gel artik tahtana

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın sagopa geçen sene izmir merkezli bir şirketin hissesini aldım, baya da yüklü aldım, 1 gün sonra tahta kapandı.
    3 gün %20 taban olduk.
    Ve o zamana kadar günlük al-sat yapmayan ben, sadece o gün 2-3 kademe için mal almış, sorun değil yarın satarım demiştim, akşama gözaltı pazarı haberi geldi. Diğer gün şirketi aradım, telefona güvenlik görevlisi baktı, eşyaları taşıyoruz kapatıyoruz demişti. O Günleri hiç unutamam.
    BİST zor çok zor. O yüzden gerçekten yatırımcı olmak gerek. Nereye ortak olduğunu bilmen gerek.

5.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Ali bey genel kurul toplantı tutanağının son paragrafını okursanız oraya ne yazdırdığımızı göreceksiniz.
    Ama lütfen okuyun ve burada da paylaşın.
    Sayın andrei28 bundan bahsediyorsunuz galiba Dilekler ve kapanış,

Dilek ve temmenilerde Alper TAŞTEKİN firmanın hisse geri alım planı olup olmadığını ve Ana Pazar geçiş şartlarını sağlayıp sağlamadığı ile başvuru yapılıp yapılmayacağını sordu. Söz alan Abdi MERTTÜRK Ana Pazar başvuru şartları uygun hale geldiğinde yönetim kurulunda görüşülüp başvuru yapılması planlandığını, firmanın geri alım planı olmadığını ve olmayacağını belirtti. Elektronik ortamda Gürsoy HAFIZOĞLU "İçinde bulunduğumuz piyasa durumunu ve gelecek hakkında öngörüleriniz nedir?" diye soru yöneltti. Yine söz alan Abdi MERTTÜRK Çin'de şubat ayında meydana gelen durumun önceden öngörülerek gerekli tedbirlerin alındığını şirkette kısa vadede bir sıkıntı olmadığını ifade etti. Gündemde görüşülecek başka bir madde kalmadığından toplantı başkanınca toplantıya saat 11:50'de son verildi.

Bu toplantı tutanağı toplantı mahallinde düzenlendi. Okunarak imzalandı. 18.03.2020/İzmir okudum ve paylaşıyorum okuma yazmam var çok şükür patronun güven vermekten çok gecistirdigini okudum aynı şeyleri söylüyoruz sizinle ve diğer arkadaşlarla sadece siz bunun çok normal olduğunu söylüyorsunuz yazıyorsunuz ben size verdiğiniz kötü orneklerin tersini iyi örnek onlarca hisse sayarım amaç iyi kötü yaristirmasi değil sadece patron iyi niyetli değil diyorum ve diyeceğim sizde benim gibi gün içi seans içi hareketleri görüyorsunuz iyimser olalım olalım da nereye kadar gözümüzün içine soka soka yapılmaz bir iki tamam da hergun olmaz benim itirazım buna dediğim gibi benim amacım kimseye satasmak değil düşüncelerimi yazıyorum şirketin aldığı işleri zamanında bitirmesi iş alması ve bunları teslim etmesi normal olağan olacak işler bunun için şirkete madalya mi takacagiz sıkıntı surda 2 senede bı arz yapıp milletin cebindeki paraya göz dikmesi ve bunu haklilikla savunması yatırım tavsiyesi değildir...

6. Sayin Andrei28 ,Yazdiklarimdan sirketi veya yönetimi karaladigim fikrine nasıl vardiniz. Eyyy safkari Taban yaptiranlar ve iki gundur cikaranlar son dakka yaptiklarizi görebiliyoruz dedim.bunu kim yapiyor sirket veya yonetim mi .onu kasdetmedigim ortada iken.yoksa onlar mi yapiyorlar simdi gercekten merak ettim. Ayrica ali beye yazdiginiz cevapta son paragraf ta ne YAZDİRDİGİMİZ derken ne demek istediniz.alper veya gursoy bey in sorduklari soruya mi dikkat
    cekmek istediniz.

7.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Sayın andrei28 bundan bahsediyorsunuz galiba Dilekler ve kapanış,

Dilek ve temmenilerde Alper TAŞTEKİN firmanın hisse geri alım planı olup olmadığını ve Ana Pazar geçiş şartlarını sağlayıp sağlamadığı ile başvuru yapılıp yapılmayacağını sordu. Söz alan Abdi MERTTÜRK Ana Pazar başvuru şartları uygun hale geldiğinde yönetim kurulunda görüşülüp başvuru yapılması planlandığını, firmanın geri alım planı olmadığını ve olmayacağını belirtti. Elektronik ortamda Gürsoy HAFIZOĞLU "İçinde bulunduğumuz piyasa durumunu ve gelecek hakkında öngörüleriniz nedir?" diye soru yöneltti. Yine söz alan Abdi MERTTÜRK Çin'de şubat ayında meydana gelen durumun önceden öngörülerek gerekli tedbirlerin alındığını şirkette kısa vadede bir sıkıntı olmadığını ifade etti. Gündemde görüşülecek başka bir madde kalmadığından toplantı başkanınca toplantıya saat 11:50'de son verildi.

Bu toplantı tutanağı toplantı mahallinde düzenlendi. Okunarak imzalandı. 18.03.2020/İzmir okudum ve paylaşıyorum okuma yazmam var çok şükür patronun güven vermekten çok gecistirdigini okudum aynı şeyleri söylüyoruz sizinle ve diğer arkadaşlarla sadece siz bunun çok normal olduğunu söylüyorsunuz yazıyorsunuz ben size verdiğiniz kötü orneklerin tersini iyi örnek onlarca hisse sayarım amaç iyi kötü yaristirmasi değil sadece patron iyi niyetli değil diyorum ve diyeceğim sizde benim gibi gün içi seans içi hareketleri görüyorsunuz iyimser olalım olalım da nereye kadar gözümüzün içine soka soka yapılmaz bir iki tamam da hergun olmaz benim itirazım buna dediğim gibi benim amacım kimseye satasmak değil düşüncelerimi yazıyorum şirketin aldığı işleri zamanında bitirmesi iş alması ve bunları teslim etmesi normal olağan olacak işler bunun için şirkete madalya mi takacagiz sıkıntı surda 2 senede bı arz yapıp milletin cebindeki paraya göz dikmesi ve bunu haklilikla savunması yatırım tavsiyesi değildir...
    Sayın Ali61 belkide doğru söylüyorsunuz, patron art niyetli ve belkide GİPten çıkma niyeti yok.
    Ama biz bunu bilemeyiz ki, yönetim kurulunun açıklamaları var.
    Genel Kurul toplantı tutanağına bile yazdırdık.
    Tmm diyelim GİPten çıkmadı, çok mu önemli bence değil.
    Şirket çalışmalarına devam ediyor, TEMSA OTOKAR BMC KARSAN vb ticari araç üreten şirketlerin soğutucu sistemlerini yapmaya devam ediyor. İştirakı TEKSAV aselsan ile çalışıyor.
    Şirket en son Rusça bilen personel ilanı vermişti. Yurtdışın da özellikle Ukrayna'da çalışmaları var.
    Bunların yanında bazı ihaleler olabilir.
    Bunların hepsi beklenti ve şirketin fiyatlamasına yarayacak gelişmeler.
    Bu sebeplerle şirketin geleceğine olumlu bakıyorum.
    Bunlar şahsi düşüncelerdir, asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sayin Andrei28 ,Yazdiklarimdan sirketi veya yönetimi karaladigim fikrine nasıl vardiniz. Eyyy safkari Taban yaptiranlar ve iki gundur cikaranlar son dakka yaptiklarizi görebiliyoruz dedim.bunu kim yapiyor sirket veya yonetim mi .onu kasdetmedigim ortada iken.yoksa onlar mi yapiyorlar simdi gercekten merak ettim. Ayrica ali beye yazdiginiz cevapta son paragraf ta ne YAZDİRDİGİMİZ derken ne demek istediniz.alper veya gursoy bey in sorduklari soruya mi dikkat
    cekmek istediniz.
    "....Söz alan Abdi MERTTÜRK Ana Pazar başvuru şartları uygun hale geldiğinde yönetim kurulunda görüşülüp başvuru yapılması planlandığını......."

Sayfa 680/773 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •