Sayfa 685/773 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,473 - 5,480 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Hisse nisan basindan beri iki haftadir yatay gidiyorken bist iki haftada 89xxx 964xx lere geldi.bunu yorumlayacak bir bilen varsa
    aciklasin aydinlanalim.hele de hacim 150bin 250bin araliginda olmasi ilginc.

2. Arkadaslar bu hisseden cok daha gostergeleri sermayesi karliligi halka acikligi dusuk hisseler normal piyasada islem goruyor bu hisse neden gipte ve neden gipten cikamiyor eslesmeleri nasil gip piyasasinin.

LG-H815 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bilgilendirirseniz sevinirim

4.  Alıntı Originally Posted by hapito34 Yazıyı Oku
    Bilgilendirirseniz sevinirim

Bu forma yazdiysan belli ki almissindir demektir almadiysan onu bilemem.biz cok kafa yorduk.sonucta bir kaniya varamadik.teknikmis grafikmis bistin yukselmesiymis hepsi havada kaldi.bist acilista dusustuyse artık o gunu unutuyoruz.bist acilisi arti yaptiysa ilk fırsatta dusme pesinde.eger araliksiz artiyorsa hisse biliyoruz ki artisin sonunda bir kap haberi var ki ve bunu ogrendigimizde artik cikmaya da firsat vermiyor sig hacimle.ne diyelim ki bekliyoruz.sig hacimle dususe oylece bakanlarin bile bir beklentisi var ki sessiz kaliyorlar.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bu forma yazdiysan belli ki almissindir demektir almadiysan onu bilemem.biz cok kafa yorduk.sonucta bir kaniya varamadik.teknikmis grafikmis bistin yukselmesiymis hepsi havada kaldi.bist acilista dusustuyse artık o gunu unutuyoruz.bist acilisi arti yaptiysa ilk fırsatta dusme pesinde.eger araliksiz artiyorsa hisse biliyoruz ki artisin sonunda bir kap haberi var ki ve bunu ogrendigimizde artik cikmaya da firsat vermiyor sig hacimle.ne diyelim ki bekliyoruz.sig hacimle dususe oylece bakanlarin bile bir beklentisi var ki sessiz kaliyorlar.ytd
    Yok ustad daha almadim ama alabilirim ileriye donuk makul bir hisse gibi geliyor fakat patronunu tanimiyorum ve normal piyasaya donmesi bu hissenin onunu cok acar diye dusuniyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by hapito34 Yazıyı Oku
    Yok ustad daha almadim ama alabilirim ileriye donuk makul bir hisse gibi geliyor fakat patronunu tanimiyorum ve normal piyasaya donmesi bu hissenin onunu cok acar diye dusuniyorum.

Hakkinizda hayirlisi neyse o olsun.

7. İki hafradir her seansa 20 bin lot koyan insancik hedefin ne borsa artarken hisseyi geri çekmek ile eline ne geçiyor borsa eksiye düşünce yada düzeltme yapınca taban serisi mi yapacaksin anlamadım ki ben spk yi da anlamıyorum bu sistemin kime yarari var patron yada speklerden başka küçük yatırımcı yi nasıl koruyor ben anlamadım ki satmak için tabana almak için tavana yazmak zorundasın çünkü hacim yok ve kurumlar alış satışları anlaşarak hallediyorlar bakalım nereye kadar böyle devam edecek yatırım tavsiyesi değildir....

8.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    İki hafradir her seansa 20 bin lot koyan insancik hedefin ne borsa artarken hisseyi geri çekmek ile eline ne geçiyor borsa eksiye düşünce yada düzeltme yapınca taban serisi mi yapacaksin anlamadım ki ben spk yi da anlamıyorum bu sistemin kime yarari var patron yada speklerden başka küçük yatırımcı yi nasıl koruyor ben anlamadım ki satmak için tabana almak için tavana yazmak zorundasın çünkü hacim yok ve kurumlar alış satışları anlaşarak hallediyorlar bakalım nereye kadar böyle devam edecek yatırım tavsiyesi değildir....
    Piyasalar allak bullak bist hiçbir turlu toparlanamiyor.neyseki hissemizin durumu oldukça iyi durumda bistin üstündeki getirisi bizleri mutlu ediyor..hissemiz yakin zamanda eski haline geldi.kademelerde hic bekleme yapmadan hareketleriyle bizleri mest etti. duzeltme yaparsa tekrardan f/k 10 lardan almayi düşunebilirim.belkide almam.baskalari da dadina varsin diye.sesli dusundum.yatirim tavsiyesi değil tabiki

Sayfa 685/773 İlkİlk ... 185585635675683684685686687695735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •