Sayfa 687/773 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,489 - 5,496 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Belki hissiyat ancak bu kağıt 2,60 civarında toplanıyor bence. 1 Mayıs ta mevcut fiyatları ile ulusal pazara geçmesi için bir engel yok gibi duruyor. Tek endişe uluslararası borsaların fena bozulması olabilir. Ulusal pazara geçiş beklentisi ile böyle bir günde bile parmaklarım satmaya gitmedi.
    Sabreden burada kazanacak gibi.

Yzdıklarımı lütfen yatırım önerisi olarak almayın. 30 senelik borsacı abinizin sadece yorumları olarak algılyın. Şunum şurasında 1 mayıs a 2 hafta kaldı. Bekleyelim bakalım.

2.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Belki hissiyat ancak bu kağıt 2,60 civarında toplanıyor bence. 1 Mayıs ta mevcut fiyatları ile ulusal pazara geçmesi için bir engel yok gibi duruyor. Tek endişe uluslararası borsaların fena bozulması olabilir. Ulusal pazara geçiş beklentisi ile böyle bir günde bile parmaklarım satmaya gitmedi.
    Sabreden burada kazanacak gibi.

Yzdıklarımı lütfen yatırım önerisi olarak almayın. 30 senelik borsacı abinizin sadece yorumları olarak algılyın. Şunum şurasında 1 mayıs a 2 hafta kaldı. Bekleyelim bakalım.
    1 Mayıs'ta nasıl geçecek ana pazara onu anlamadım. Daha ortada başvurusu yok. Başvurudan sonra sanırım 1 ay olmasi lazım başvuru sürecinin borsa İstanbul tarafından değerlendirmesi var vs. Mevcut fiyat ortalamaları zaten patron 3.5 milyon lotu verdiğinden beri musait.

3. 3,5 milyon lot satışın temel sebebi de bir şekilde gip ten çıkmak için olduğunu hatırlıyorum. Bu forumun geçmişine bakarsanız da yatırımcı ilişkilerinin bu şekilde yanıt verdiklerini hatırlıyorum. Bu konu yalansa da günahı burada bu konuyu dillendirenlerin başına diyelim. Başvuru konusunda bilgim yok. Zaten de sadece hissiyat olduğunu da yazmıştım. 1 kasım 2019 da sürekli müZayededen çıkan safkr nin 6 ay sonra 1 mayıs 2020 de tüm koşulları sağlamış olması nedeniyle tekrar girebileceğini ifade etmek istedim. Bir de kağıttaki hareketler ilginç geldiği için öyle yazmıştım. Benim yazımdan sonra kağıdın hareketi de ilginç değil mi siZce de?

Not: tekrar iletmek isterim ki yaZdıklarım hiçbir şekilde yatırım danışmanlığı kapsamında alınmasın lütfen. Beni belki yeni kayıt olmuş görebilirsiniz ancak 2005 e kadar hisse net te çok sayıda yorumda bulunan bir KY olduğumu da ifade etmek isterim. O zamanki rumuzumu söylemeyeyim. Ondan sonra bir kızgınlıkla bırakmıştım. Gereği de yok. Bundan sonra paylaşımlarımla tekrar değer ve itibar kzanmayı tercih ederim.

4. HAYIRLI CUMALAR olsun İnşaAllah...

5. Safkar: Gıda ve ilaç lojistiğinin covid-19 nedeniyle artan talebinin karşılanması amacıyla , yasaklı günlerde çalışma yapılabilmesi için kamu otoritesine izin başvurusu yapılmıştır..

6. Güzel bir haber

7. Demek ki hareketin sebebi buymuş. Bu haberin hazırlığı imiş.çok güzel haber. Tam kapasite çalışacağı anlamına gelir.

8.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    Demek ki hareketin sebebi buymuş. Bu haberin hazırlığı imiş.çok güzel haber. Tam kapasite çalışacağı anlamına gelir.
    Şirkette herşey yolunda gibi

Sayfa 687/773 İlkİlk ... 187587637677685686687688689697737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •