Sayfa 692/773 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,529 - 5,536 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Teksav ,iha ve sihalarin kontrol merkezlerinin her koşulda belli sıcaklık ortamında çalışması icin gerekli iklimlendirilmesini de yapmaktadır ,birçok degisik savunma ve uçak sanayinde faliyeti vardır ,ytd değildir ,iyi çalışmalar dilerim

2. Teksav gururumuz T129 atak helikopterlerinin atış sistemlerini de yapıyor . http://www.teksav-teknoloji.com/urun.php?id=19&lang=tr

3. HAVELSAN - ATAKSİM projesi, T129 ATAK helikopteri simule panellerinin teslimatı başarı ile tamamlandı.

TEKSAV, HAVELSAN arasında "Mezkun Mahal projesi" sözleşmesi imzalanarak çalışmalara başlandı..

4. Paylaşımlarım Bilgi amaçlıdır ,sakfr in iştiraki teksavteknoloji yi bilmeyenler icin tanıtmak amaçlıdır

5. Safkr buz dağının görünen kısmıdır ,iştirakleri incelenince eminimki sadece bir soğutucu firması olmadığı görülecektir

6. bu teksav in sitesi en son 2011 de guncellenmiş bu enteresans değil mi sizce ?

7. Son süreçte şirketten fabrikanın iş durdurması konusunda hiç haber gelmedi.
    Acaba haber mi kaçırdım diye baya Haberlere baktım Ancak göremedim.
    Çarşamba günü şirketi aradım ve fabrikanın faaliyetlerine devam ettiğini, hiç ara verilmediğini, son kap haberinde de görüleceği üzere iş yoğunluğundan dolayı yasaklı günlerde çalışmak için izin talebinde bulundukları bilgisini aldım.
    Sanırım geçen seneden daha iyi ilk çeyrek bilançosu gelecek. İnşallah yanılmam.
    Herkese bol kazançlar.

Sayfa 692/773 İlkİlk ... 192592642682690691692693694702742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •