Sayfa 697/773 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,569 - 5,576 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Daha detayli bilgi almak isteyen arkadaslar safkar iletisim yazarak numarayi bulabilir internetten.sagolsun sercan bey ilgileniyor bilgilendiriyor arayanlari.

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Aradim konustum .cuma gunu calisilmadigi icin gorusme olmamis ama bu siralar tekrardan irtibata geçilecekmis.calisma izni cikmamis olsa komple uretim durudurulacakti en azindan haftada 3 gun calisiyor faprika dedi yada anlatimlarindan ben oyle algiladim arkadaslar.ama oyleyse bile bu olumlu bir durum bu surecte 3 gun 3 gundur.
    Çalışma izni hafta sonları için galiba yasaklı günler olduğu için.E zaten 3 gün çalışacaksın o zaman neden başvuru yapıyorsun anlamadım.Hafta içi zaten 5 gün var.
    Bilgi için teşekkürler.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Çalışma izni hafta sonları için galiba yasaklı günler olduğu için.E zaten 3 gün çalışacaksın o zaman neden başvuru yapıyorsun anlamadım.Hafta içi zaten 5 gün var.
    Bilgi için teşekkürler.

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gecen hafta gonderilen mail e bu hafta borsadan cevap gelecektir dendi.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Gecen hafta gonderilen mail e bu hafta borsadan cevap gelecektir dendi.
    Arkadaşlar zor güblerden geçiyoruz.Gecikmeler normal diye düşünüyorum.Mikro bakmamakta fayda var.Makro bakalım.Haber düştüğü zaman zaten iş işten geçmiş olacak.

5. Ayni fikitdeyim.yukaridaki mesajimi tamamlasin diye yazmistim 👍

6. Büyük ihtimal bu hafta başvuru olacaktır

7. Basvuru dan once kurul icin tarih gonderilecek kap a arkasindan kurul , kuruldan sonra kapa kurulda alinan kararlar, onun arkasından gipten cikmak istediklerini beyan eden basvuru haberi.yani butun bunlar bir surec gerektirecek.yanliyorsam bilen biri duzeltsin lutfen.selamlar

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Son süreçte şirketten fabrikanın iş durdurması konusunda hiç haber gelmedi.
    Acaba haber mi kaçırdım diye baya Haberlere baktım Ancak göremedim.
    Çarşamba günü şirketi aradım ve fabrikanın faaliyetlerine devam ettiğini, hiç ara verilmediğini, son kap haberinde de görüleceği üzere iş yoğunluğundan dolayı yasaklı günlerde çalışmak için izin talebinde bulundukları bilgisini aldım.
    Sanırım geçen seneden daha iyi ilk çeyrek bilançosu gelecek. İnşallah yanılmam.
    Herkese bol kazançlar.
    Bana söylenen "hiç ara verilmeden çalışılmaya devam edildiği" yönünde idi. Haftada 3 gün çalışmakda ne demek?

Sayfa 697/773 İlkİlk ... 197597647687695696697698699707747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •