Sayfa 707/773 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,649 - 5,656 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Gucan Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun ��Nisan ayında aldığı ve bu ay aldığı yurtdışı ihale hangi şirketten acaba bilginiz varmi ,Hyundai nin yurtdışı aldığı metro/metrobüs/treleybus işleri ile mi alakalı ,Sercan bey i aradım ulaşamadım ,arayıp öğrenen bir arkadaş olursa paylaşabilir mi
    Şirketin gizlilik politikası gereği karşı taraflar hakkında bilgi verilmiyor. Boşuna sormayın.

2. Bol kazançlar ortaklar. İnşallah metro haberi düşerde daha da güzel olur.

3. Zaten bir bekletinti icindeyiz .fazladan mermileri bu surecte kullanmasak iyiydi.ama elbette muhimmat deposunun yani basinda oturmuyorsak

4.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bol kazançlar ortaklar. İnşallah metro haberi düşerde daha da güzel olur.
    Metro ile ilgili olan beklenti hakkında bilgi verebilir misiniz? Ben kaçırmışım o ayrıntıyı.

5.  Alıntı Originally Posted by anlbtkn Yazıyı Oku
    Metro ile ilgili olan beklenti hakkında bilgi verebilir misiniz? Ben kaçırmışım o ayrıntıyı.
    Geçmiş mesajlarda paylaşmıştım.

6. Vergi dairesine gönderilen mali tablolara göre ilk çeyrekte 1.4 milyon kar etmiş.

7. Normalde safkar 6 ayda mali tablo bildirmiyor mu idi ana pazara geciyoruz die mi çeyrek de bildirim yaptilar acaba

8. Güzel haberler gelmesine rağmen hissenin düşmesine bi anlam verebilecek biri varmı aramızda..ben anlayabilmiş değilim.hissenin speğinde iş yok sanırım.)

Sayfa 707/773 İlkİlk ... 207607657697705706707708709717757 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •