Sayfa 725/773 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,793 - 5,800 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Anladim.karistirdim sanirim.
    Sen sattinmi ? pek yazan kalmamış senden başka,sirkete güveniyorum fakat bir yandanda mal kucağımızda kaldı gibi hissetmeye başladım

2. Satmadim.187 maliyetle bekliyorum.halka arzdan beri.sirket gelecegi parlak.bunda herkes hem fikir ancak.mayistan beri anlamadigimiz seyler oluyor olmali ki tepki vermiyor

3.  Alıntı Originally Posted by maktas82 Yazıyı Oku
    Sen sattinmi ? pek yazan kalmamış senden başka,sirkete güveniyorum fakat bir yandanda mal kucağımızda kaldı gibi hissetmeye başladım
    Millet yazsa da yazmasa da ben monolog yapar gibi yazmaya devam ederim.cik8nca ucucak kacacak yada inince batti batacak diyenlere aldiris etmem.firsat buldukca dusuncelerimi aktaririm her daim.ytd

4. Arkadaşlar burası borsa, düşer de çıkarda.
    Şirket batmadığı, tahta kapanmadığı sürece her zaman umut vardır.
    Elliot teorisine göre yükseliş dalgaları öncesinde her zaman bir düzeltme olur.
    Bu seviyelerden biraz daha aşağı inip bilançodan sonra daha yüksek seviyelere gitmeyeceği ne malüm.
    Herkese bol kazançlar.

5. Sayın kemal41, Kocaeli'nde mi yaşıyorsunuz?

6. Kemal bey yukardan alanlar sabır diliyoruz gol yedik elbette bizde gol atarız

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Evet sayin andrei28 .hemsehri miyiz yoksa.

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar burası borsa, düşer de çıkarda.
    Şirket batmadığı, tahta kapanmadığı sürece her zaman umut vardır.
    Elliot teorisine göre yükseliş dalgaları öncesinde her zaman bir düzeltme olur.
    Bu seviyelerden biraz daha aşağı inip bilançodan sonra daha yüksek seviyelere gitmeyeceği ne malüm.
    Herkese bol kazançlar.
    Amenna size katiliyorum.muhakkak cikacaktir.her olumsuzlugu bahane edip asagiya cekme istekleri insanin canini sıkmıyor degil.yoksa halka arzdan beri neler gorduk.

Sayfa 725/773 İlkİlk ... 225625675715723724725726727735 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •