Sayfa 750/773 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 5,993 - 6,000 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Aşılar kuru buz yöntemiyle -78,5 derecede özel kutularda soğuk ortamda( -20 ye kadar) lojistiği yapılacak ve lojistiği dünyanın heryerine senelerce sürecektir.

2. Internet sitelerinde-50 C kadar bir ürün var ama kullanılır mı ürün gerçekten var mı araştırmak gerek.

3.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Internet sitelerinde-50 C kadar bir ürün var ama kullanılır mı ürün gerçekten var mı araştırmak gerek.
    Bu konuyu Eylül sonundan beri araştırıyorum.
    Vestel-klimasan-arcelik ve Safkari inceledim ama açıkçası net bir şey bulamadım.

Dediğiniz ürün Hangi ürün ? Ben web sitesinde maksimum -20 dereceye kadar gördüm.
    Asi dolabı üretimini de görmedim sirketin.

Frigorifik soğutucu yani araçlara yönelik soğutucu üretimini gördüm . ondada maksimum -20 derece gordumm.

Bunun dışında vestelin de asi dolabı üretimini gördüm. Ama onun da -20 dereceye kadar çalıştığı yaziyor..açıkçası -70 dereceye kadar soğutma özelliğine sahip bir borsa şirketi göremedim..

Başka markalarda illaki vardır ama -70 -86 hatta -150 derecelere çıkan dolaplar Sanyo da var..Türkiye'de de onu Antlab satiyor..

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Bu konuyu Eylül sonundan beri araştırıyorum.
    Vestel-klimasan-arcelik ve Safkari inceledim ama açıkçası net bir şey bulamadım.

Dediğiniz ürün Hangi ürün ? Ben web sitesinde maksimum -20 dereceye kadar gördüm.
    Asi dolabı üretimini de görmedim sirketin.

Frigorifik soğutucu yani araçlara yönelik soğutucu üretimini gördüm . ondada maksimum -20 derece gordumm.

Bunun dışında vestelin de asi dolabı üretimini gördüm. Ama onun da -20 dereceye kadar çalıştığı yaziyor..açıkçası -70 dereceye kadar soğutma özelliğine sahip bir borsa şirketi göremedim..

Başka markalarda illaki vardır ama -70 -86 hatta -150 derecelere çıkan dolaplar Sanyo da var..Türkiye'de de onu Antlab satiyor..
    Bu teknoloji çoğu ülkede yok ve ileri bir teknoloji. Asi için taşıma yöntemini de yine bu firma sağlayacak gibi

5.  Alıntı Originally Posted by lorenzo1 Yazıyı Oku
    Bu teknoloji çoğu ülkede yok ve ileri bir teknoloji. Asi için taşıma yöntemini de yine bu firma sağlayacak gibi
    Evet -20 -24 neyse de soğutma işinde belirli bir soguklugun üstünde daha farklı ve maliyetli sistemler kullanmak şart..

Şirketin bu konu da yatırımı/çalışması var mı ?
    Ben göremedim henüz...

Soğukluğu sürekli belirli bir derecede tutmak gerekiyor bunun için de Pid kontrol uygulamaları yapılmalı.

Çin asisinin saklama koşulları biraz daha uygunmuş..

Dediğim gibi şuan Sanyo yu gördüm ve Hacettepede 2 tane sanyonun dolabı var..

Zaten safkar dolap işinden ziyade araçlarda yapacağı soğuk hava deposu gibi sistemleri yapabilir..

6. Bu aşılar özel soğutması olan çantalarında belirli merkezlere taşınacak ve oradaki depolarda muhafaza edilecek ,ülke içindeki o merkezlere bu taşınma işlemi frigofirik araçlarla olacak ,safkar da bu frigorik araçları üreten en büyük şirket ,borsada ki de tek şirket

7. gün..

8. Elinde olan arkadaşlara bol kazançlar diliyorum.

Bekleyen çorbayı içti.

Patronun tipe dönüşüm için SPK başvurusunu da unutmamak gerek.

Herkese bol kazançlar.

Sayfa 750/773 İlkİlk ... 250650700740748749750751752760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •