Sayfa 688/773 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,497 - 5,504 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Baybo Bey Yazıyı Oku
    3,5 milyon lot satışın temel sebebi de bir şekilde gip ten çıkmak için olduğunu hatırlıyorum. Bu forumun geçmişine bakarsanız da yatırımcı ilişkilerinin bu şekilde yanıt verdiklerini hatırlıyorum. Bu konu yalansa da günahı burada bu konuyu dillendirenlerin başına diyelim. Başvuru konusunda bilgim yok. Zaten de sadece hissiyat olduğunu da yazmıştım. 1 kasım 2019 da sürekli müZayededen çıkan safkr nin 6 ay sonra 1 mayıs 2020 de tüm koşulları sağlamış olması nedeniyle tekrar girebileceğini ifade etmek istedim. Bir de kağıttaki hareketler ilginç geldiği için öyle yazmıştım. Benim yazımdan sonra kağıdın hareketi de ilginç değil mi siZce de?

Not: tekrar iletmek isterim ki yaZdıklarım hiçbir şekilde yatırım danışmanlığı kapsamında alınmasın lütfen. Beni belki yeni kayıt olmuş görebilirsiniz ancak 2005 e kadar hisse net te çok sayıda yorumda bulunan bir KY olduğumu da ifade etmek isterim. O zamanki rumuzumu söylemeyeyim. Ondan sonra bir kızgınlıkla bırakmıştım. Gereği de yok. Bundan sonra paylaşımlarımla tekrar değer ve itibar kzanmayı tercih ederim.
    Ana pazara geçiş konusunda aynı fikirdeyim sizinle. Patronun mali verme sebebi bu. Yönerge gereği başvurudan itibaren son 1 yıl fiyat ortalamasi* fiili dolaşımdaki pay 30 milyonu geçmesi gerekiyor. Safkar için bu ortalama 1,75 civarına denk geliyor. Mevcut durumda basit ortalama 1,99 ağırlıklı 2.23. her türlü kurtarıyor. Benim belirtmek istediğim daha başvuru yokken ortada Mayıs başında ana pazarda olamayız. Bugün başvurana en az 1 ay başvurunun değerlendirmesi sürer. Ek olarak 6 ay Mayıs'ta tamamlanacak demişsiniz ama 6 ay süresi hangi yönergede geçiyor? Son olarak yazdıklarımı yanlış anlamayın. Aynı gemideyiz, yeterki doğru bilgiye eriselim.

2. İlaç ve gıda sektörü yüksek ivme ile çalışıyor, bunun yanında havaların ısınması ile soğutucu sistemlerine ihtiyaçları var.
    Özellikle gıda-ilaç taşıma araçlarında.
    SAFKAR'a talep bu yüzden fazla olacaktır.
    İnşallah iyi yerlere geleceğiz.

3. bu seans tavanda alım bekleyen lot sayısı 1 milyon 20 bin. satılan lot yaklasık 5 bin lot..

4.  Alıntı Originally Posted by M E R Yazıyı Oku
    HAYIRLI CUMALAR olsun İnşaAllah...
    İlk mesajın akabinde tavan, daha önce mi gelmeliydim..

5. Başvuru halinde spk 2 gün içinde sonuçlandırıyor duyduğum kadar ile. Değerlendirmenin bir ay süreceğini sanmam hesap ortada cunkuy.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tahtaya sosyal medyadan bi grup dadandi..cok fazla bi gucleri oldugunu sanmiyorum..yalniz bugun gelen haber gayet olumlu..ins guzel gunler gorecegiz gunesli gunler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Tahtaya sosyal medyadan bi grup dadandi..cok fazla bi gucleri oldugunu sanmiyorum..yalniz bugun gelen haber gayet olumlu..ins guzel gunler gorecegiz gunesli gunler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Dediğiniz gibi Sosyal medyadaki grubun etkisi çok yok.
    Birde gipten çıkmak için başvuru yaptık haberi gelirse yeme de yanında yat.

8.  Alıntı Originally Posted by hayrii Yazıyı Oku
    Başvuru halinde spk 2 gün içinde sonuçlandırıyor duyduğum kadar ile. Değerlendirmenin bir ay süreceğini sanmam hesap ortada cunkuy.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yonergeden baktım 2 gün değil malesef. Başvurudan itibaren 20 iş gunu. Haftasonu vs sayarsak 1 aya yaklaşıyor. Ayrıca eksik belge çıkarsa geçen süre sifirlanip başa dönüyor.

Sayfa 688/773 İlkİlk ... 188588638678686687688689690698738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •