Sayfa 693/773 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Son süreçte şirketten fabrikanın iş durdurması konusunda hiç haber gelmedi.
    Acaba haber mi kaçırdım diye baya Haberlere baktım Ancak göremedim.
    Çarşamba günü şirketi aradım ve fabrikanın faaliyetlerine devam ettiğini, hiç ara verilmediğini, son kap haberinde de görüleceği üzere iş yoğunluğundan dolayı yasaklı günlerde çalışmak için izin talebinde bulundukları bilgisini aldım.
    Sanırım geçen seneden daha iyi ilk çeyrek bilançosu gelecek. İnşallah yanılmam.
    Herkese bol kazançlar.
    hocam safkr 6 ayda bir gönderiyor bilançoyu.gipte olduğundan dolayı

2.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    hocam safkr 6 ayda bir gönderiyor bilançoyu.gipte olduğundan dolayı
    Hatırlatma için tşkler. Bi an aklımdan çıkmış.

3. Şirketimiz, 50 adet Trolleybus için; 50 adet Yolcu Salonu Kliması ve 50 adet Sürücü Kabin Klimalarını kapsayan 372.300 Euro bedelli bir ihracat bağlantısını kesinleştirmiş olup, sipariş alınmıştır.
    Teslimatlar 10 ay içerisinde tamamlanacaktır.

Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

4. Bu fiyatlarla giderse Mayıs ilk hafta gip ten çıkacak ortalamaya gelebilir.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Gipten cikma isi biraz erken gibi geldi bana daha piyasalar oturmadi.dolar altin malum .karantina kalkmadi en erken mayis sonu.tam anlamiyla ticaret ortada.safkar hepsini hesap ediyordur.hakkimizda hayirlisi olsun.
    AYRICA 3 TL SEVİYESİ yeterli deniliyordu kote edilenlerle.belli ki hic bir ihtimal es gecilmiyor.uzun vade icin girmistim.goruluyor ki bu kadar uzunu da degil.sanirim benim bu hisseden cikmam kolay olmayacak.alistim galiba, bir 2 sene falan kalsammi planini yapmaya baslayabilirim.sonucta 28 ayda hissenin saat ve gunluk hareketlerini ezberledim.16 tl beklentimi duragandan pozitife cevirecegim gibi.sesli düşündüm yatırım tavsiyesi degildir.

6.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Gipten cikma isi biraz erken gibi geldi bana daha piyasalar oturmadi.dolar altin malum .karantina kalkmadi en erken mayis sonu.tam anlamiyla ticaret ortada.safkar hepsini hesap ediyordur.hakkimizda hayirlisi olsun.
    AYRICA 3 TL SEVİYESİ yeterli deniliyordu kote edilenlerle.belli ki hic bir ihtimal es gecilmiyor.uzun vade icin girmistim.goruluyor ki bu kadar uzunu da degil.sanirim benim bu hisseden cikmam kolay olmayacak.alistim galiba, bir 2 sene falan kalsammi planini yapmaya baslayabilirim.sonucta 28 ayda hissenin saat ve gunluk hareketlerini ezberledim.16 tl beklentimi duragandan pozitife cevirecegim gibi.sesli düşündüm yatırım tavsiyesi degildir.
    Sayın kemal41 sanırım şirketim yatırımcı ilişkileri hisse fiyatını gün gün not ediyor. GİPten çıkmak için gerekli ortalamaları hisse sağladı.
    Şuan yapılması gereken tek şey yönetim kurulunun toplanıp bu konuda karar alması.
    Yatırımcı ilişkilerine bakan arkadaş izne ayrılmış, pqzartesi çalışmaya başlıyormuş. Pazartesi tekrar arayacağım şirketi. Bu hususu da soracağım.

7.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Sayın kemal41 sanırım şirketim yatırımcı ilişkileri hisse fiyatını gün gün not ediyor. GİPten çıkmak için gerekli ortalamaları hisse sağladı.
    Şuan yapılması gereken tek şey yönetim kurulunun toplanıp bu konuda karar alması.
    Yatırımcı ilişkilerine bakan arkadaş izne ayrılmış, pqzartesi çalışmaya başlıyormuş. Pazartesi tekrar arayacağım şirketi. Bu hususu da soracağım.
    Sn andrei28;

Bizleri de bilgilendirirseniz sevinirim

Selamlar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Sn andrei28;

Bizleri de bilgilendirirseniz sevinirim

Selamlar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırımcı ilişkiler; ana pazara başvurulup başvurulmayacağı bu hafta borsa ile görüşüldükten sonra belli olacağını söyledi.
    İsterseniz sizlerde arayıp teyit edebilirsiniz.

Sayfa 693/773 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •