Special Days Image
Sayfa 701/773 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,601 - 5,608 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Safkar'ın ana pazara geçişi sadece ilerisi için bir ufak adım. 22 milyon dolar değerinde bir şirket. Yaptığı iş bünyesinde bulundurduğu yazılım firmasını düşünün. Piyasada bulunan yazılım firmalarının değerlerine bakın. Daha yolumuz var ve çok sabır gerektirir. Yatırım demek sabır demek kısa yoldan zengin olmanın yeri burası değil.

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şu seyitkeri birisi durdursun ana pazara geçişinden beri tabanlıyor .yoksa bizde de aynısı olcak algıdıı oluşur
     Alıntı Originally Posted by maktas82 Yazıyı Oku
    seyit kimya nin anapazara geçişteki performansını inceledim az önce, çokta iç acıcı değil. Benim safkar dan beklentim daha yüksek açıkçası.YTD.
    Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by memoli555 Yazıyı Oku
    Şu seyitkeri birisi durdursun ana pazara geçişinden beri tabanlıyor .yoksa bizde de aynısı olcak algıdıı oluşur

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Seyitler neredeyse yüzde yüz bölündü

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Ak yatırım kimin malını sattı acaba?

5. Kapanisi yorumlicek var mi aramizda

https://hizliresim.com/d4pLaW

6. Volkan Konak şarkısı söyletmezler inşallah bize

7. 1805 te yani kapanistan hemen once alim ve satim emirleri geri cekilmezse islem masrafi alınıyor mu arkadaşlar, .gun icinde alim ve satimdan 1000 de 2 veya 4. Artik kurumdan kuruma degisiyor bu.ondan bahsediyorum.bilen biri yazabilir mi.ben kesiliyor biliyorum.ondandir ki karanlik oda da yada hemen once bekleyen 1.1milyondan bir kismin geri Çekildiğini düşünüyorum.oyleyse sorun yok bence,.yaniliyorsam bilen bir arkadaş bu konuda bizleri aydimlatirsa sevinirim.

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Ak yatırım kimin malını sattı acaba?

Muhtemelen yatırım fonlarının malidir. Cuma günü görürüz takasta. Yatırım fonları son haftalarda tahtayı yormadan 10k-20k eriyor uygun şekilde. Geçtiğimiz haftaların akd ve takas karşılaştırın muhtemelen fonlar ak yatırım üzerinden ufak ufak satıyor olabilir.

Sayfa 701/773 İlkİlk ... 201601651691699700701702703711751 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •