Sayfa 676/773 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. 3 hafta önce burada birseyler yazarken pek çoğunuz bana kızdınız. FK normal değil dedim. 13-15 aralığını işaret ettim. Umarım o tarihlerde sözüme inanıp mal veren olmuştur. Hayırlısı diyelim arkadaslar..

2.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    3 hafta önce burada birseyler yazarken pek çoğunuz bana kızdınız. FK normal değil dedim. 13-15 aralığını işaret ettim. Umarım o tarihlerde sözüme inanıp mal veren olmuştur. Hayırlısı diyelim arkadaslar..
    Ne alaka...bu virüs olayı olmasaydı boyle mi olacaktı. Borsada cakilmayan hissemi kaldı.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    3 hafta önce burada birseyler yazarken pek çoğunuz bana kızdınız. FK normal değil dedim. 13-15 aralığını işaret ettim. Umarım o tarihlerde sözüme inanıp mal veren olmuştur. Hayırlısı diyelim arkadaslar..
    Şey e laf anlatmak deveye hendek anlatmaktan zordur. Boşuna nefesinize tüketmeyin derim.

4. Hayırdır bugün taban yapamadık. Bir sıkıntı mı var🤔 Ama tabi daha gün bitmedi. Dibin dibine alıştığımız için şaşırdım. (YTD)

5. Bugün genel kurul patron hazretleri yılda bir kere gün yüzüne çıkıyor rica etmiştir anlaştığı kurumlara en azından kurul bitene kadar taban olmasın karizma cizilmesin ben çok güzel yönetiyorum hisseyi imajı verdiriyor 7 gün başka hisse üst üste taban yaptı ya kap açıklamasından sonra ne olacak bakalım hadi hayırlısı yatırım tavsiyesi değildir. .

6.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by Slayttr Yazıyı Oku
    Hayırdır bugün taban yapamadık. Bir sıkıntı mı var🤔 Ama tabi daha gün bitmedi. Dibin dibine alıştığımız için şaşırdım. (YTD)
    Ben de taban yemeyince şaşırdım doğrusu😂

7.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Bugün genel kurul patron hazretleri yılda bir kere gün yüzüne çıkıyor rica etmiştir anlaştığı kurumlara en azından kurul bitene kadar taban olmasın karizma cizilmesin ben çok güzel yönetiyorum hisseyi imajı verdiriyor 7 gün başka hisse üst üste taban yaptı ya kap açıklamasından sonra ne olacak bakalım hadi hayırlısı yatırım tavsiyesi değildir. .
    Dediğin gibi meksa satmaktan vazgeçip almış. Twiterda paylaşmışlar.
    http://share.matriksdata.com/share.a...03181149346310
    (YTD)

8. Başımıza taş yağacak. 2.06 oldu. Artıya geçmiş 🤭

Sayfa 676/773 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •