Sayfa 677/773 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,409 - 5,416 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ideyme01 Yazıyı Oku
    Başımıza taş yağacak. 2.06 oldu. Artıya geçmiş 🤭
    Kurulun yuzu suyu hurmetine olduysa şapa oturduk demektir.bana inandirici gelmiyor.bu yukselis.soluksuz kitleye kitleye taban yapan hisse noldu da birden durdu.yoksa cogu kurumun asil maliyetine mi geldi yoksa sakin bir kurul gunu gecirilsin diye mi.ayrica 3.5 milyon hisse sessiz sedasiz ve hisseyi kipirdatmadan el degistirebiliyorken.100bin Lotla taban yapilmasina izin veren veya göz yumanlar neyi hedefliyor.sesli dusundum yine .ytd

2.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    3 hafta önce burada birseyler yazarken pek çoğunuz bana kızdınız. FK normal değil dedim. 13-15 aralığını işaret ettim. Umarım o tarihlerde sözüme inanıp mal veren olmuştur. Hayırlısı diyelim arkadaslar..
     Alıntı Originally Posted by Slayttr Yazıyı Oku
    Hayırdır bugün taban yapamadık. Bir sıkıntı mı var🤔 Ama tabi daha gün bitmedi. Dibin dibine alıştığımız için şaşırdım. (YTD)
     Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Kurulun yuzu suyu hurmetine olduysa şapa oturduk demektir.bana inandirici gelmiyor.bu yukselis.soluksuz kitleye kitleye taban yapan hisse noldu da birden durdu.yoksa cogu kurumun asil maliyetine mi geldi yoksa sakin bir kurul gunu gecirilsin diye mi.ayrica 3.5 milyon hisse sessiz sedasiz ve hisseyi kipirdatmadan el degistirebiliyorken.100bin Lotla taban yapilmasina izin veren veya göz yumanlar neyi hedefliyor.sesli dusundum yine .ytd
    Üstad bizim hissede asıl sorun gipde olması. İnsanlar nasıl alıp satacağını tam bilemiyor ya da satmak istediğinde kapana kısılmış gibi hissediyor. Twitter’da çok yorum gördüm. Lanet hisseyi nasıl satacağım ne yazsam satılmıyor. Bunun nasıl satılacağını bilen var mı diye. Bu nedenle gipden çıkmadan sağlıklı hale gelmez gibi.

3. Nasil satilacagini defalarca yazdim.Df yi takip saat xx.54.56 ya kadar satis.Araci kurumunuzda cok hizli olacak tabi.Bu arada Bey r sonraki seansta yazilan emirler sizin onceki seansta ki Ayni kademenin onune geciyor.Velhasil borsa zor Gip cok daha zor..

4. Genel kurul bitti patron gorundu ve kurtardı kendini bı taban daha hayırlı olsun bunun gib ile alakası yok tek gibteki hisse bu değil patronun ve anlaştığı kurumların acgozlulugu ve kurumların ortalaması na nerede değerse orda düşüş biter şimdi haftada bir gün taban bozup en allttan alıp en ustten yavaş yavaş ele verme dönemi başladı şu patronu ve yönetimi ovenler arzın gerekliliğini savunan ustalar çıksın meydana hisse yükselirken reklamını yapmak kolay şimdi de gel çık de neden hisse düşüyor virüs değil bu dususun sebebi açgözlülük başka birşey değil yatırım tavsiyesi değildir....

5. İzmir metrosu ne durumda? Bilgisi olan var mi?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by ideyme01 Yazıyı Oku
    Üstad bizim hissede asıl sorun gipde olması. İnsanlar nasıl alıp satacağını tam bilemiyor ya da satmak istediğinde kapana kısılmış gibi hissediyor. Twitter’da çok yorum gördüm. Lanet hisseyi nasıl satacağım ne yazsam satılmıyor. Bunun nasıl satılacağını bilen var mı diye. Bu nedenle gipden çıkmadan sağlıklı hale gelmez gibi.
    Üstad sen yazdın ama ben genel bakış olarak söylüyorum

7.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    İzmir metrosu ne durumda? Bilgisi olan var mi?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu topicte kimse bilmez sayın sagopa.........
    Bilançoyu okuyan bile yoktur.

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Bu topicte kimse bilmez sayın sagopa.........
    Bilançoyu okuyan bile yoktur.
    Bence vardir sn andrei28

Ama malesef fiyat hareketleri ve global piyasalar hepimizin moralini alt ust etti

İns bu gunler de gececek

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 677/773 İlkİlk ... 177577627667675676677678679687727 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •