Sayfa 686/773 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,481 - 5,488 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Bu 3 haftadir dikkatimi birsey cekti.islem hacmi 160bin lot diyelim islem adeti 400 falan ,120bin lot hacim diyelim bu kez 300 civari islem .mesela bugun 127bin lot islem gormus 330 islem adetiyle yani her islemde 380 -400 civari lot el degistirmis.belli ki bunu yapan kesim bilincli yapiyor .k.y urkutmeden kacirtmadan sattirtmadan.mesela ben satacak olsam tum lotlarimi birden satisa koyar olmadi 2 yada 3 parcaya böler satisa oyle koyardim.
    Surasi belli ki 400 400 koyarak elimdeki lotlari bitirmeyi aklima getirmezdim ,getiremezdim. Tabi isim bu degilse.tevekkeli boşuna degilmis hisse tabana giderken birilerinin kacamamasi.
    Diyecegim o dur ki bundan sonraki surecte eger hacimli artış yada dususte olursa. dikkat edecegim bir konu cikti kendime hacme ragmen islem adetine dusen lotlara bakacam.dusundugum gibi olursa tek zihniyetten kaynakli (kendi aralarında rop ceviriyorlar diyoruz ya ) yok islem basi lot miktari 5bin 10bin veya 20bin veya ne bileyim miktarda olursa yeni yatirimci gelmis dusuncesine kapilacagim .sesli dusundum.yatirim tavsiyesi degildir

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bu 3 haftadir dikkatimi birsey cekti.islem hacmi 160bin lot diyelim islem adeti 400 falan ,120bin lot hacim diyelim bu kez 300 civari islem .mesela bugun 127bin lot islem gormus 330 islem adetiyle yani her islemde 380 -400 civari lot el degistirmis.belli ki bunu yapan kesim bilincli yapiyor .k.y urkutmeden kacirtmadan sattirtmadan.mesela ben satacak olsam tum lotlarimi birden satisa koyar olmadi 2 yada 3 parcaya böler satisa oyle koyardim.
    Surasi belli ki 400 400 koyarak elimdeki lotlari bitirmeyi aklima getirmezdim ,getiremezdim. Tabi isim bu degilse.tevekkeli boşuna degilmis hisse tabana giderken birilerinin kacamamasi.
    Diyecegim o dur ki bundan sonraki surecte eger hacimli artış yada dususte olursa. dikkat edecegim bir konu cikti kendime hacme ragmen islem adetine dusen lotlara bakacam.dusundugum gibi olursa tek zihniyetten kaynakli (kendi aralarında rop ceviriyorlar diyoruz ya ) yok islem basi lot miktari 5bin 10bin veya 20bin veya ne bileyim miktarda olursa yeni yatirimci gelmis dusuncesine kapilacagim .sesli dusundum.yatirim tavsiyesi degildir
    Kemal hocam bı senin bı benim hissem var sanki safkar hissesinde kimse yazmadığı için öyle bı kanıya vardım öyle bı sistem varmı küçük kurum satınca hemen alıyorlar küçük kurum alınca sürekli satış ve sonraki seans dibe 20 bin lot yine yazıyorlar valla çok güzel borsa buymuş demekki patron ne iş yapar senede bı kere kurulda iki soruya cevap vermekten başka ben hala anlayabilmiş değilim şimdi çok bilmiş hocalar diyecek ki virüs var buna da şükür diye ben bı kaç örnek vereyim isterseniz Pegasus 20 li rakamlardan 50 li rakamlara nasıl geldi 15 gündür uçuş yapmadan çelebi mesela TS hissesi mesela kalkınma mesela onlar hisse de bu safkar ne patronun şirketi kurumlara oyuncak etmesi başka birşey değil nasılsa her sene arz yapıp cebini dolduruyor sıkıntı yok onun için sıkıntı bı tek ben de var demek ki sesli düşündüm bende yatırım tavsiyesi değildir.......

3.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Kemal hocam bı senin bı benim hissem var sanki safkar hissesinde kimse yazmadığı için öyle bı kanıya vardım öyle bı sistem varmı küçük kurum satınca hemen alıyorlar küçük kurum alınca sürekli satış ve sonraki seans dibe 20 bin lot yine yazıyorlar valla çok güzel borsa buymuş demekki patron ne iş yapar senede bı kere kurulda iki soruya cevap vermekten başka ben hala anlayabilmiş değilim şimdi çok bilmiş hocalar diyecek ki virüs var buna da şükür diye ben bı kaç örnek vereyim isterseniz Pegasus 20 li rakamlardan 50 li rakamlara nasıl geldi 15 gündür uçuş yapmadan çelebi mesela TS hissesi mesela kalkınma mesela onlar hisse de bu safkar ne patronun şirketi kurumlara oyuncak etmesi başka birşey değil nasılsa her sene arz yapıp cebini dolduruyor sıkıntı yok onun için sıkıntı bı tek ben de var demek ki sesli düşündüm bende yatırım tavsiyesi değildir.......
    An itibari ile 165bin lotu bol 433 e bak bakalim islwm basi kac lot düşüyor.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    An itibari ile 165bin lotu bol 433 e bak bakalim islwm basi kac lot düşüyor.
    3.hatfaya girdik .alkak bullak olup ta 99bine dayanan bist duzeltmeye gecince gorecez kisa uzun orta vade de önümüzü.ytd

5. Bana kimse masal anlatmasin artik . çocukken de sevmezdim zaten.
    Gerceklikten uzak hayallerle ovutma dunyasi......

6. Bende az vardı 5 k vardı. 1.5ni satmak zorunda kaldım 3.5 k lotla kaliciym 1.80 Maliyet selam olsun arkadaşlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    3.hatfaya girdik .alkak bullak olup ta 99bine dayanan bist duzeltmeye gecince gorecez kisa uzun orta vade de önümüzü.ytd
    Vah vah cok uzuldum simdi yaov.tamda birseylere mi karar verilmisti. Tüh nolacak bak hele.bist duzeltmeye mi gitti yoksa.Bak sen Allah in isine .......

8.  Alıntı Originally Posted by osman_3860 Yazıyı Oku
    Bende az vardı 5 k vardı. 1.5ni satmak zorunda kaldım 3.5 k lotla kaliciym 1.80 Maliyet selam olsun arkadaşlar

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aleyküm Selam arkadas 👍

Sayfa 686/773 İlkİlk ... 186586636676684685686687688696736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •