Sayfa 691/773 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,521 - 5,528 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Laf atarken ettiğiniz lafı tartarak konuşun düşerken iyiydi şimdi daha mı iyi oldu nasıl bı düşünce yapısı bu ha şunu deyip ky bu kafayla batmak zorunda derseniz anlarım 4 te satıp düşerken sesini cikarmayarak yükselince borazan gibi sesinizi çıkarırsanız ben supheleneririm sizin dogrulugunuzdan ben ilk günlerden beri hissedeyim yükselmesini isterim tabi ki ama kıyas yaparken sayıları baz alin öyle kıyas yapın 4 liradan binlerce onbinlerce lot alan insana hakaret edersen yüksekten bakarsan iki üç gün tavan oldu diye yaygara koparirsan ben de sana derim ki 7 gün taban olurken hisse neredeydin hissenin satıp kenardan kış kis guluyormuydun ben sayılara bakarım arkadaş kimseye de öyle yüksekten bakmam senin milyon lotun olsa ne olur patron yalakaligi yapmaktan öteye gitmezsin düşerken iki kelime etmediniz neymiş yükselirken nerde imiş düşerken konuşanlar yine diyorum önce düştüğü yere yani 4.09 gelsin sonra düştüğü kadar çıksın o da 6.3 Lara isabet eder o zaman hisse yükseliyor derim bu olaylarin üzerinden çok geçmedi en fazla iki ay rica ediyorum milletin aklıyla dalga geçmeyin yatırım tavsiyesi değildir ....
    Hisse fiyatı düşerkende buradaydık, çıkarken de buradayız.
    Paylaşımlarımızın bir çoğu şirket ile ilgili nitelikli haberler.
    Patron yalakalığını lafını da sizlere iade ediyorum.
    Ayrıca kimseye hakaret ettiğimiz de yok.
    Borsa burası, hisse fiyatı düşerde artarda. Sürekli artan fiyatlar nerede görülmüş???
    Neyse işkembeden sallamaya devam et. Bu kadar kötü bir şirkete de yatırım yapma batarsın.

Ayrıca sanırım siz patronun adamısınız.
    Hisse çok düştüğünde devreye girdiniz ve olumsuz yorumlarla 1.8-2.00 civarında KY'ye hissesini sattırmak istediniz.
    Umarım sizlere kanıp hissesini satan olmamıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Hisse fiyatı düşerkende buradaydık, çıkarken de buradayız.
    Paylaşımlarımızın bir çoğu şirket ile ilgili nitelikli haberler.
    Patron yalakalığını lafını da sizlere iade ediyorum.
    Ayrıca kimseye hakaret ettiğimiz de yok.
    Borsa burası, hisse fiyatı düşerde artarda. Sürekli artan fiyatlar nerede görülmüş???
    Neyse işkembeden sallamaya devam et. Bu kadar kötü bir şirkete de yatırım yapma batarsın.

Ayrıca sanırım siz patronun adamısınız.
    Hisse çok düştüğünde devreye girdiniz ve olumsuz yorumlarla 1.8-2.00 civarında KY'ye hissesini sattırmak istediniz.
    Umarım sizlere kanıp hissesini satan olmamıştır.
    Kendini akıllı zannediyorsun 1.8 e kadarky nin satamadigini sen de biliyorsun çünkü 7 taban oldu ondan sonra da kimse satmamistir emin ol satmak yerine alıp maliyet düşürmüştür tıpkı bu 3 tavan gibi ky alamadigi gibi olumsuz dediğiniz yorumlar taban yaptı demek olumsuz mu doğruyu yazmak ne zamandır olumsuz oluyor tıpkı sizin 3 gündür tavan oldu demeniz gibi bakın dikkatlice okuyun yazdıklarımı sadece kendinize gelenleri okumayın benim her yazımda yatırım tavsiyesi değildir yazar sizin hiç bir yazınızda görmedim bu ibareyi

3.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Kendini akıllı zannediyorsun 1.8 e kadarky nin satamadigini sen de biliyorsun çünkü 7 taban oldu ondan sonra da kimse satmamistir emin ol satmak yerine alıp maliyet düşürmüştür tıpkı bu 3 tavan gibi ky alamadigi gibi olumsuz dediğiniz yorumlar taban yaptı demek olumsuz mu doğruyu yazmak ne zamandır olumsuz oluyor tıpkı sizin 3 gündür tavan oldu demeniz gibi bakın dikkatlice okuyun yazdıklarımı sadece kendinize gelenleri okumayın benim her yazımda yatırım tavsiyesi değildir yazar sizin hiç bir yazınızda görmedim bu ibareyi
    Sayın ali61 mesleğim gereği SPK mevzuatına hakimim. Nasıl davranmam gerektiğini iyi bilirim.
    3 gündür tavan diye ne zaman yazdım bilmiyorum.
    Daha önceki mesajlarınızda dediğiniz gibi yönetim bu kadar art niyetli ise satın malınızı çıkın şirketin ortaklığından.
    Kurtulmuş olursunuz.
    Size bir daha cevap vermeyeceğim. Bol kazançlar.

4. *borsa istanbul/atilla: Borsa 24 nisan'da normal faaliyetlerini sürdürecek-bloomberg ht

5. http://www.teksav-teknoloji.com/
    Safkar ın bu iştiraki incelenmeye değer.

6. Bana basit bir iklimlendirme şirketi gibi gelmedi.Hedefleri ilgi alanları enteresan değilmi?Bu iştiraki safkar içerisinde hangi kritere göre fiyatlayacağız.

7.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    http://www.teksav-teknoloji.com/
    İştirak değil %80 oranında sahibi olduğu bağlı ortaklık imiş.

8.  Alıntı Originally Posted by y.arslan Yazıyı Oku
    http://www.teksav-teknoloji.com/
    Merhaba

Benim de birkac sayfa oncesinde dikkat cektigim istirak idi teksav..is alani sizin de dediginiz gibi bence gayet iyi..bakalim ins hayirlisi olur

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 691/773 İlkİlk ... 191591641681689690691692693701741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •