Sayfa 596/773 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,761 - 4,768 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Sayın OFU ve Sagopa gajmer davet etsem watsap grubumuza katılır mısınız.selamlar

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sayın OFU ve Sagopa gajmer davet etsem watsap grubumuza katılır mısınız.selamlar
    Sn kemal41 nazik davetiniz icin tesekkur ederim.daha oncesinde tatsiz hadiseler yasandi,kotu tecrubeler edindim.malesef ben istirak edemiycem.

Ama davetiniz icin tekrar tesekkur ederim

Saygilarimla

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sayın OFU ve Sagopa gajmer davet etsem watsap grubumuza katılır mısınız.selamlar
    Merhaba Kemal bey, Recep bey de davet etti ama ben zaten goruslerimi forumda acik acik dile getirmekteyim. Bu nedenle yeni bir whatsapp grubuna ihtiyac duymuyorum.

Tesekkur ederim davetin icin.

4. bugün en iyi alıcı gedik,bence onun dönmesi lazım kağıda

5. bugün en iyi alıcı gedik,bence onun dönmesi lazım kağıda,yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. Sayın OFU ve Sagopa Kajmer yinede teşekkür ederim.

7. Tahda siglasti burasi daha cok siglasti rahat olun arkadaslar jokeriniz hala burda 3 tl olan hedefimi 5 tl yukseltdim piyasadaki dandik kagitlarin yapdigi primlerden dolayi cunki 3tl satsam bu altin gibi hisseyi alabilecegim ucuz bir hisse kalmadi ucuz oldunu dusundunuz hisseleri yazarsaniz degerlendiririm.

8.  Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Tahda siglasti burasi daha cok siglasti rahat olun arkadaslar jokeriniz hala burda 3 tl olan hedefimi 5 tl yukseltdim piyasadaki dandik kagitlarin yapdigi primlerden dolayi cunki 3tl satsam bu altin gibi hisseyi alabilecegim ucuz bir hisse kalmadi ucuz oldunu dusundunuz hisseleri yazarsaniz degerlendiririm.
    Nacizane fikrim cimsanın halen ucuz olduğu..hafızam beni yanıltmıyorsa son yaptığı alımla beraber dünyanın en büyük beyaz çimento üreticisi oldu.

Sayfa 596/773 İlkİlk ... 96496546586594595596597598606646696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •