Sayfa 502/773 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ali61 Yazıyı Oku
    Patron ve spek hırsızsınız açık ve net borsa ile alakası olmayan bi kağıt yine en az 1 milyon lot 1.84-1.86 arası küçük yatırımcıya verdiniz yol 1.50 anlaşıldı yatırım tavsiyesi değildir....
    Yükselirken k.y nin eline ver.dusurerek k.y nin elinden al.bunlar işi biliyor.hata panik yapıp satanda .satmayın kardeşim.savas mi çıktı .çıkmışsa hepimize çıkmıştır.

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Yükselirken k.y nin eline ver.dusurerek k.y nin elinden al.bunlar işi biliyor.hata panik yapıp satanda .satmayın kardeşim.savas mi çıktı .çıkmışsa hepimize çıkmıştır.
    Aynen öyle kardeş küçük yatırımcı sabredip almasa kendi aralarında savaş çıkacak ta çok sabırsız davranıyor herkes bi kaç kişi değilde onlarca kişi yazsa bence olumlu etki olacak sabır sabır sabır yatırım tavsiyesi değildir....

3. Evvelki gün 2.5 milyon lot işlem gördü.hangi kurum hisse sayısını arttırdı .ben öyle ahım şahım bir degisiklik göremedim.demekki günlük al sat
    .3-5,kuruş hesabı yapildi.1.86 dan alanlar ilk günden zarar

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Bugün BIST artiya geçsin safkar ekside kalmazsa hiçbir şey bilmiyorum
    Spek ve patron nereye kadar baskılayacaksınız bu hisseyi borsa toparladı yüzde 3 kusur eksidesin derdiniz ne o kadar iş al kar yap eee sonuç hisseye yansıtma nereye kadar bi yerde patlayacaksın mecbur ama ya spek değişecek ya patron çünkü kimse iki sene sabretmez bu milyon lot saklayanların da vardır bi düşüncesi yatırım tavsiyesi değildir....

5. Sabırla bekleyelim.inaniyorum bir gün çok fena patlayacak.bakalim bizler burada olabilecekmiyiz

Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sabırla bekleyelim.inaniyorum bir gün çok fena patlayacak.bakalim bizler burada olabilecekmiyiz
    Sabır, Sabır, Sabır, anahtar kelime. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

7. Tenezzül edip 09.55 te bir işlem bile yapmıyorlar.

8. Niyet edilmiş ya napsak boş, düşecek illa

Sayfa 502/773 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •