Sayfa 488/773 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. İnvestingte eski arkadaşlar var yazıyorlardı.ben oraya yazimiyorum sadece okuyabiliyorum.o yüzden buraya yazdım .belki buralari da takip ediyorlardır diye.

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Aynen hatırlıyorum Çağlayan Doğan bazı arkadaşlar Arayıp ne konuştuklarını yazıyorlardı.bende aramistim,bana da bir adam çıktı "yok herşey yolunda tıkır tıkır çalışıyoruz siparişleri hazırlıyoruz "demisti
    siteleri karıstırdın

3. Yok karistirmadim.investing beni engelledi.ilk zamanlar biraz kaptiriyordum da.🤫🤫🤫

4.  Alıntı Originally Posted by asiyanik Yazıyı Oku
    aslında yılsonu bilanço ile bakmka en doğrusuda çok detaylı bir analiz yapmadın zaten.

sizin dediğiniz işlem kıyas yapmak olur, o da kullanılabilir ama ben şu andaki duruma baktım.
    arkadaşlar hayırlı cumalar herkese. piyasaya ilişkin okuduğum kitap ve yazılardan hareketle oluşturduğum bir excel dosyası ile son 3 yıl ve son 2.çeyrek bilançosunu içeren bir temel analiz çalışması yaptım nacizane. profesyonel bir çalışma değildir sadece bilgi olarak paylaşıma açıyorum. umarım faydalı olur.

yatırım tavsiyesi içermez.

https://drive.google.com/open?id=1IT...jNbXYnZbN4hZUO

isteyen arkadaşlar dosyayı indirip diğer takip ettikleri şirketler hakkında bilanço verilerini yerlerine yazarak kullanabilirler.
    Borsada fiyat yoktur, trend vardır. Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

5. bugun pıyasa uctu safkar 1 60 uzrıne atamadı haberın etkısı cılız kaldı daha guclu bı sıprıs alması lazım ve kısa surede acıklaması bı dakı borsada satıs dalgsında yıne en onlerde kosarızzzz yatırım amaclı degıldır

6. Güzel haber 157 biraz or tak oldum ucuz duruyor.

LG-H635 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. İzmir in ikinci egeni olsa iyi olurda
    niye bedelsiz yaptı çok mu gerekli idi
    piyasada ki lot arttı

8. bıde kar marjı dusuk kalıyo gıderlerı kontrol etmelerı lazım yanlısmıyım bılmıyom cıro nerdeyse yuzde 80 artmıs kar yuzde25 mı 30 kalmıs yanlıs mı yanlışlık varsa duzeltırsenız sevbınırınm kar osekıl artsadı bu kadar dusemzdı gııbı yatıım amclı degıldır

Sayfa 488/773 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •