Sayfa 496/773 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,961 - 3,968 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Gecen hafta alan isyat bugun halka arz yapti. 180k .Aof 161 ileTamam bir kismi karsilikli ama yine de 40k kadar eksi.

2.  Alıntı Originally Posted by blackbull Yazıyı Oku
    Gecen hafta alan isyat bugun halka arz yapti. 180k .Aof 161 ileTamam bir kismi karsilikli ama yine de 40k kadar eksi.
    Demek aldığını geri verdi Allah'tan alıcı varda toparladı.yoksa 50 nin altina bile sarkardi.verdi de noldu sanki geride 2 milyon lot dahası var.

3. Altları alışlı gösterip gelene geçene veriyor.Birde alan hemen satıyor.Anlamadım gitti.Yazdıklarım yatrırım tavsiyesi değildir.

4. Kahretsin yine sipariş, yihe ihale almış. Elalemin hissesi yükseliş için haber bekler. Bizimkisi düşmek için haber bekliyor.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. gedik ble bir kademeye oynuyor hayret

6. BIST artida olmasa ihale haberi gelmese halimiz ne olurmuş düşünmek bile istemiyorum

7. şeytan diyor git fabrikaya al patronu karşına:Bu şirketin hiçmi itibarı yok

8. Herşeyi anlıyorum da bi hissede 2 senedir ne yapacağını bilmeyen bi patron ve spek var geri kalan milyon lot sahipleri ne bekliyor onu anlamıyorum işe tepki vermez borsaya tepki vermez sabır diyoruz da neye sabrediyoruz sırf hacim olsun diye sabah satıyor biri sonra diğeri alıyor böyle mi toplayacaklar bu hisseyi bi tavana bakar ya hisseyi toplamak iyi niyetli değiller bu kadar iş alıp potansiyel arttırıp hala diplerde geçen bi arkadaş bu hisse hiç operasyon yemedi diye yazmış her gün operasyon yiyor bu hisse yoksa yabancı girerdi hisseye ilk halka arzdan beri tavan ve taban olmayan bi hisse varmı borsada cahilliğimden soruyorum patron kötü niyetli spek kötü niyetli küçük yatırımcı sabretsin başka çaresi yok yatırım tavsiyesi değildir..

Sayfa 496/773 İlkİlk ... 396446486494495496497498506546596 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •