Sayfa 518/773 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,137 - 4,144 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Sonrada birkaç kademe çıkınca da bazı sosyal platform da uçacak kaçacak toplanıyor diyen saksakci ve grafik iler tureyecek.22 ayda bunları yaşamış olmalısın.bu arada argo icin yabancı dil araştırıyorum kulağa hoş gelen sanırım Çince de karar kilacagim

2. Tek fiyat derken anlayamadım, açıklarmısınız

3. Rowing size yazdım

4. borsa ıstanbul'da yakın izleme pazarında olan hisseler icin kullanilan islem yontemi.
    bu yontemde seans icinde surekli olarak islem yapma olanagi olmaz.
    5 farkli emir toplama ve tek fiyat bolumu vardir.
    emir toplama donemlerinde, islem yapilmak istenen fiyat ve adet ile islem emri girilir.
    emir toplama sureci sonunda yaklasik 1 dakikalik bir hesaplama sureci olur. bu hesaplamada bist algoritmasi girilen emirleri degerlendiri ve en cok islemin gerceklesecegi fiyati belirler. algoritma sinirlari icindeki emirlerin tumu ayni fiyattan gecer.
    ornegin emir toplama surecinde siz 5.00'dan arkadasiniz ise 4.90'dan baska bir arkadasiniz ise 4.50'den alis emri girdi. emir toplama sureci sonunda algoritma "tek islem fiyati" olarak 4.72'yi belirlerse 5.00 ve 4.90'a girilen emirlerin ikisi de 4.72'den gecer. 4.50'ye girilen emir ise gerceklesmez.
    girilen emirler, bir sonraki tek fiyat bolumu icinde gerceklesir.
    Kaynak eksisozluk

5. Peki safkr ın böyle bir durumu mu var

6. Rowing arkadaşımiz daha net bir bilgi verir.ama bende uyandırdığı izlenim bu durumun hisseye olan cazibesini kaldıracagi ve beklentileri minimuma düşeceği yonunde.gerci diyeceksiniz ki hangi beklentiye ne cevap vermiş ki.

7. Keşke yeni sisteme geçmeden önce hisse fiyatı biraz toplayabilseydi 1.80 -2.00 araliigina gelerek.

8. Kemal bey benim bildiğim tek fiyat uygulaması aşırı oynak hisselerde,yada gözaltı hisselerinde oluyor.Bilmediğimiz birşey varsa lütfen açıklarmısınız.Safkr da niye tek fiyat uygulaması olsun.

Sayfa 518/773 İlkİlk ... 18418468508516517518519520528568618 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •