Sayfa 624/773 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon
Arama sonucu : 6182 madde; 4,985 - 4,992 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Buralardayiz ,,satmadigin ihissede ve htiyaç duymadigin parada zarar olmaz..1.3 leri de gördük .ona bir sıfır koymaya da niyetliyim Allah'ın izniyle.gel beraber olsun kardes.

2. Mikrofon bendeyken buradan yeni tanıştığım.birbirinden değerli arkadaşlara selam gondermek istiyorum.🖐️

3. Ofu kardes yarin tavana 80 bin kusur lotumu halk yatirimdan yazacagim gidermi dersin satayimda asagi gelirse destek atarim

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Mikrofon bendeyken buradan yeni tanıştığım.birbirinden değerli arkadaşlara selam gondermek istiyorum.
    Tahta sahibi yeni alis ve hisse satislarina gore pozisyon aliyor.

Bu nedenle ne desek bos, kendi kararini kendin vereceksin elbet.

5. Sevgili ortaklar şirketin piyasa değeri 90 Milyon TL. Ayık olun derim ben

6. GİP ten çikma kriteri olarak ; dolaşımdaki payların son 6 aylık ortalama değerinin minumum 30 milyon tl olması gerekiyor.Halihazirda 13.5 milyon hisse var.Mkk kaydı ile bu rakam 17 milyona çıkıyor.Investing te son 6 ayın ortalaması 1.81 geliyor.Mkk ya kaydı yapılan paylar alım satıma konu edilince 17 milyon adet × 1.81 den 30.77 milyon yapıyor ve kriter tutmuş oluyor.Bu haliyle pay adedi 17 milyona ulaşıyor ve bu stabil.Değisken olan ortalama fiyat.Kriterin tutmaya devam etmesi için başvuru değerlendirme günü ortalama fiyatın 30 miyon tl /17 milyon adet = 1.7647 den aşağı düşmemesi gerekiyor.Bu haliyle madem amaç GİP ten çıkmak, bu bahsi geçen ortalama fiyat değişkenini muhakkak kontrol altında tutmaları gerekecek.Bu da demek oluyor ki fiyatın belirli bir tutarın altına düşmemesi gerekiyor.Kisaca hissenin aşağı yönlü doğal bir stopu olacak.Sen bu ince hesabı bırak da tavanın tadını çıkar ve devamını dile derseniz bu da kabulümdür

7.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklar şirketin piyasa değeri 90 Milyon TL. Ayık olun derim ben
    Suan endekste hangi hisseye baksan almis basini gitmis, 3 olmadan durmamasi lazim.

8. hayırlı günler alıcıya bugünde %25 daha lot benden. kalır %50 emniyet sübobu lazım bize. ben defansif kalacağım düşerken ver malı derim

Sayfa 624/773 İlkİlk ... 124524574614622623624625626634674724 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •