Sayfa 425/773 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Buralara demir attı.
    Kimse duymasın

2. Bilançoya kaldı yaklaşık 20 iş günü.

3.  Alıntı Originally Posted by ukc Yazıyı Oku
    BMC OTOMOTİV SAN. Ve TİC. A.Ş.'nin Azerbaycan'a ihracatını yapacağı 300 adet otobüs için ilave 1.4 milyon Euro'luk klima siparişi alınmıştır. 2019

2013
    Karsan firmasının yeni üretimi olan Jest minibüsler; 0 Safkar Klimalı olarak üretilmeye başladı. 2013

Temsa firmasının Avenue tipi otobüsleri; 0 Safkar Klimalı olarak üretilmeye başladı. 2014

BMC otobüs fabrikasının yeniden yapılanması ile; otobüs üretimlerinde tekrar Safkar Klima kullanılmaya başlandı. 2015
    https://www.haberler.com/tuvasas-in-...161497-haberi/

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından alımı yapılan ve Anadolu yakasında, Dudullu-Bostancı hattında çalışacak sürücüsüz metro araclarının Hvac sistemi için HYUNDAI EUROTEM A.Ş.'den 8.955.000-TL'lik sipariş alınmıştır.

Teslimatlar 2019 yılı içerisinde tamamlanacaktır.

belki bu fabrikalara tedarik sağlarsa bir gömlek sınıf atlar bunlara teknoloji gerekiyor....
    yoksa bu kamyon kamyonetle olmaz...

4. daha metro hızlı tren gelişmiş raylı sistemlere klima takmadı biliyorum hyundai ile haziranda başlayacak diyor kap içeriğinde
    tüvasaşın yeni fabrikası madem yerli olacak klimasıda safkar olsun

5. aldığım bütün hisseleri sektörel olarak araştırıyorum bu borsa ya ilgili azda olsa bilgi birikim sahibi olmamı sağladı

https://www.haberler.com/tuvasas-in-...161497-haberi/

bu haberde kaçırdığım nokta var yazkar birleşik olarak yazkar railtur yazılmış
    bu yerli projede safkar değil yazkar sogutma klimaları kullanılacakmış herkesten özür

yani Safkar Rakipsiz değilmiş Yazkar diye bir firma güzel bir projede iş yapıyormuş nasip...

6. Birkaç gündür oluşan bu olumlu atmosferi değerlendiremedi ya.cok yazik

7. Batak,adeta, mantık ne bu hissede anlamı var mı

8.  Alıntı Originally Posted by dandanakan1453 Yazıyı Oku
    Batak,adeta, mantık ne bu hissede anlamı var mı
    ky ye gömmüşler örn .ben
    kulaktan duyma beklentisi mi var ne anlamadım
    ihale haberlerine de gitmedi gitse satardım
    ky nin zararına satmasını bekliyorlar

Sayfa 425/773 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları