Sayfa 762/773 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 6,089 - 6,096 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Halka arzdan beri benim gibi bekleyenlere selam olsun.kurt yaza kavusur ama yedigi ayazi da unutmazmis.
    Patronun satacak lot mu kalmadi merak ettim.olsa hisse yukselirdi sanirim.oyle bir algi olustu da.soyleyene degil soyletene bakmak gerek

2. Hic uzun vadeci okacagim aklima gelmezdi.cunlu borsayi vurbkac alsat bilirdik bilirdim.iyk de olmus . Birkac hussede alsat yaptim vurdum vurdum vuruldum.ondan sonra yapmadim 40 ay once aldim bu hisseyi bekliyorum.hergununu bilirim cok kotu gunlerde geldi .bakmasaydim onlari da gormeyecektim de baktim strese girdim.ama sattim mi hayir ilave ettim.1.39 u da gordum 20.32 yi de.alsatla belki para kazanacaktim ama zengin olamayacaktim.sirketin is alani belli sirketten beklentiler belli dunyanin nereye evrildigi de.o yuzden beklemeye devam.ortalamasi benden dusuk varsa bilemem ama cok zor artik sanirim.bakarsin birgun sirketten davet gelir biz bile lot sattik sen satmadan beklemissin.plaket neyim verirler.😊😊

3. Ali bulut, Oulcan, Mehmet ,sevket, Serkan ve Osman kardeslerime selamlar.ozelden ne kadar gorussekte burdan da yazayim istedim.ayrica kurulda konusulacak gundem maddeleri belli ekstradan bir supriz cikarmi bilmem.sanmamda ancak 1.ceyrek bilancosu da iyi gelevek Pakistan olayi da netlesebilr yakinda .zaten o ihale basli başına servet eder ki pd fk degerlerini maksimum iyilestirir.12 aylik bilanco o vakit sermayenin 3 kati kar olarak yansiyabilir.hisse adina cok olumlu olur.bekletip gorecez.bizim işimiz beklemek.2 sene once hedef fiyatimi 16.5tl yazmistim burda simdi dusunuyorumda o zaman ruya idi simdi komik kalan bir rakam.

4.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ali bulut, Oulcan, Mehmet ,sevket, Serkan ve Osman kardeslerime selamlar.ozelden ne kadar gorussekte burdan da yazayim istedim.ayrica kurulda konusulacak gundem maddeleri belli ekstradan bir supriz cikarmi bilmem.sanmamda ancak 1.ceyrek bilancosu da iyi gelevek Pakistan olayi da netlesebilr yakinda .zaten o ihale basli başına servet eder ki pd fk degerlerini maksimum iyilestirir.12 aylik bilanco o vakit sermayenin 3 kati kar olarak yansiyabilir.hisse adina cok olumlu olur.bekletip gorecez.bizim işimiz beklemek.2 sene once hedef fiyatimi 16.5tl yazmistim burda simdi dusunuyorumda o zaman ruya idi simdi komik kalan bir rakam.
    As hocam bekleyen çorbayı içer misali bekliyoruz arzdan beri hayırlısı bakalım

TOOG ile bir anlaşma yapılır mı?
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

6. Abdi bey pay satın alacakmış
    O zaman niye pay sattınız Abdi bey ve diğer yönetim kurulu üyeleri????

7.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ali bulut, Oulcan, Mehmet ,sevket, Serkan ve Osman kardeslerime selamlar.ozelden ne kadar gorussekte burdan da yazayim istedim.ayrica kurulda konusulacak gundem maddeleri belli ekstradan bir supriz cikarmi bilmem.sanmamda ancak 1.ceyrek bilancosu da iyi gelevek Pakistan olayi da netlesebilr yakinda .zaten o ihale basli başına servet eder ki pd fk degerlerini maksimum iyilestirir.12 aylik bilanco o vakit sermayenin 3 kati kar olarak yansiyabilir.hisse adina cok olumlu olur.bekletip gorecez.bizim işimiz beklemek.2 sene once hedef fiyatimi 16.5tl yazmistim burda simdi dusunuyorumda o zaman ruya idi simdi komik kalan bir rakam.
    Aleyküm selam hiç sitrese gerek yok şuanda 32 yaşındayım şuanda kör Topal hayat gidiyor 40 yaşına kadar devam

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Abdi bey pay satın alacakmış
    O zaman niye pay sattınız Abdi bey ve diğer yönetim kurulu üyeleri????

Sattığı malları yerine koyacak bunu yapmaya da eli mahkum aksi olması taktirde ne olacağını herkes biliyor

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 762/773 İlkİlk ... 262662712752760761762763764772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •