Sayfa 597/773 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,769 - 4,776 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

Alıntı Originally Posted by joker75 Yazıyı Oku
    Tahda siglasti burasi daha cok siglasti rahat olun arkadaslar jokeriniz hala burda 3 tl olan hedefimi 5 tl yukseltdim piyasadaki dandik kagitlarin yapdigi primlerden dolayi cunki 3tl satsam bu altin gibi hisseyi alabilecegim ucuz bir hisse kalmadi ucuz oldunu dusundunuz hisseleri yazarsaniz degerlendiririm.
    mevcut durum itibariyle vasat bir şirket, kötü değil düşük karlı, büyümesi de yavaş..

yılda 5-6 milyon kar...piyasa değeri BIST değerlemesine göre 60-90 milyon TL eder bence...

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    mevcut durum itibariyle vasat bir şirket, kötü değil düşük karlı, büyümesi de yavaş..

yılda 5-6 milyon kar...piyasa değeri BIST değerlemesine göre 60-90 milyon TL eder bence...

Hangi kaat suan tam olarak ederinde? Dogub, escom, smart, deras, daghl ve daha birsuru ornek verebilirim.

Neredeyse tum hisseler acayip primlendiler, benim sahsi gorusum safkr suanki hisseler arasidan en az primlisi.

3. Arkadaşlar merhaba.

Bugün 2.20 fiyat ile uzun vadeli şirket paydaşı oldum.

Herkese bol kazançlar.

4. Sirketten kotasyon ile ilgili aciklama gelmedikce sanirim bunalanlar satiyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Tam iki yıldır Sürünüyoruz bu hissede.almadan önce biraz daha dusunseydin.Allah pişman etmez inşallah kardes

6. Emanetleri geri bırakıp gidenler bir daha yerinde bulamayacaklar sanırım...
    Bilgiye ulaş aklını kullan tavsiyelere uyma

7. Vallahi iki yıldır duyuyoruz bu söylemi kişisel almayın.bist çıkarken hiç çıkmayan BIST düşerken en önde düşen olumlu bir habere cevap vermeyen bir hisse olduğunu artık saklamiyoruz.biktirdi.yatirim değil batirim aracı imiş 2 yıldır.gip i de bilancoyuda mundar etti.kimin ne derdi var onu da anlamadı ki

8. mXOkJY][/url]

Sayfa 597/773 İlkİlk ... 97497547587595596597598599607647697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •