Sayfa 550/773 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. satışın nedeni bu sanırım

2.  Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    satışın nedeni bu sanırım
    Alakası yok
    .safkar iki yılıni 16 ocakta dolduruyor 2 ocakta mevcut hisseler kriterlere uygun ise yeni gruplarına geçiriliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Alakası yok
    .safkar iki yılıni 16 ocakta dolduruyor 2 ocakta mevcut hisseler kriterlere uygun ise yeni gruplarına geçiriliyor.
    belki de vardır???

listede yıldız pazar ve ana pazarda işlem görecek hisseler belirtilmiş.safkr da gipten çıkınca bu listelerden birinde olmak zorunda.ayrıca liste güncellemeleri yanlış hatırlamıyorsam 6 ayda 1 yapılacak.yani belki de safkr başvurusu olumlu sonuçlansa bile liste güncellemesi haziran ayına geldiği için o tarihe kadar yine gipte devam edebilir???

sadece sesli düşünüyorum.kesinlik içermez,yorumum bu şekilde.

bol kazançlar

4. bu arada şunu da belirteyim;

işlem gördüğü göreceği pazardan ziyade bilançosunu daha çok merak ediyorum

5. Burada tam anlamıyla bilgi sahibi olmadan yorum yapmak yersiz. Yarın yatırımcı ilişkilerini arayacam. En doğru bilgiyi ordan alabiliriz. Güvenerek aldım hisseyi ama forumları ve sosyal medyayı okuyunca yarın sabah aktiften satış emri versin geldi. Bu nedir ya.

6.  Alıntı Originally Posted by Tuprs Yazıyı Oku
    Burada tam anlamıyla bilgi sahibi olmadan yorum yapmak yersiz. Yarın yatırımcı ilişkilerini arayacam. En doğru bilgiyi ordan alabiliriz. Güvenerek aldım hisseyi ama forumları ve sosyal medyayı okuyunca yarın sabah aktiften satış emri versin geldi. Bu nedir ya.
    Ne guzel yatirimci iliskilerinden dogrusunu ogreneyim diyorsunuz ama diger yandan da forumlari ve sosyal medyayi okuyarak yatirim karari veriyorsunuz?!?

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu gibi hisselerde sosyal medyanın gücü yadsınamaz. HUBVC denen bir hisse, 3 liradan derin hissenin gazi ile 15 TL oldu. Ne fark etti 2 ayda. Biri insanları orgilutledi, arkasına da 1-2 fonun gücü ve uçuş.. O nedenle sosyal medya gozardi edilemez. Lakin çok fazla takılı da kalmamak gerek, insanın hata yapmasına neden olabilir.

Sayfa 550/773 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •