Special Days Image
Sayfa 648/773 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon
Arama sonucu : 6181 madde; 5,177 - 5,184 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. Eskiden 500bn oyak aldi, 300bn alternatif aldi niye alsin 3 ustunden diyorduk.

Simdi birileri 3,5m lot aldi 3 tl den. Artik burada oyun tamamen degisti beyler

2.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Ben tavandan alış yazdım.hikaye değişti bundan kelli
    Sanırım ilk kez hissiyatima guvendim

3.  Alıntı Originally Posted by kemal41 Yazıyı Oku
    Sanırım ilk kez hissiyatima guvendim

O degil de dun birsuru laf atan camura batan arkadaslar vardi.

Yok bu sirket bu fiyat etmez filan vs diyen neredeler onlar parmak kaldirsin lutfen.

4. Bu finansallarla bu sirket bu kadar etmez. Ama borsada fiyatlama sadece finansallarla olmuyor. Bazen ileriye donuk projeler,yani gelecek beklentisi bazen de tamamin spekulatif hareketlerle oluyor. Siz anin tadini cikarin elinde hisse olan arkadaslar. Bosverin saga sola laf yetistirmeyi.Bu arada ben yeniden % 2 ye ciktim. (Tabi bu yuzde 2 eski halka acikliga gore. Simdi yeni durumda bizde KY olduk)

5.  Alıntı Originally Posted by OFU Yazıyı Oku

O degil de dun birsuru laf atan camura batan arkadaslar vardi.

Yok bu sirket bu fiyat etmez filan vs diyen neredeler onlar parmak kaldirsin lutfen.
    Sayın OFU son 3 yorumunuza daha önce puan verdiğim için yeniden puan veremiyorum. Lütfen bu mesajımı 3 puan olarak algılayın

6. Ufo kardeş gene verdim 3.30 'dan bilgin olsun 3 tl nin altından alıciyım inşallah düşmezse kalan mallarında satarim

SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu hisseyi yakindan takip etmek gerekiyormus. Hata yaptik. Aof a getiriyorlar..

8. Ilgnc bir hacim var, buyukler arasinda oyuncu degisikligi oluyor sanirim.

Filler tepisir cimenler ezilir.

Sonumuz hayir olur ins

Sayfa 648/773 İlkİlk ... 148548598638646647648649650658698748 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •